Amber's Blood
Skandynawskie studio MDNA Games znane jest z regularnej produkcji detektywistycznej serii Carol Reed Mystery, do której najważniejszych cech należy oparta na fotografiach grafika, a także osadzenie akcji w Szwecji. Bieżący rok nie przyniósł zmian w tradycjach twórców, gdyż pracowali nad kolejną, ósmą już odsłoną cyklu. W najnowszej, opatrzonej tytułem Amber's Blood, ponownie wcielimy się w postać młodej pani detektyw Carol Reed. Znajomość poprzednich części nie jest jednak konieczna, ponieważ w każdej z nich mamy do czynienia z inną kryminalną zagadką.

Tym razem nasza bohaterka przeprowadzi śledztwo na zlecenie swojej wieloletniej przyjaciółki Stiny, która pragnie rozwikłać pewną rodzinną tajemnicę. Otóż w trakcie przeglądania rzeczy zmarłego ojca, w jej ręce wpada nekrolog dziadka. Z owego dokumentu wynika, iż zmarł on dużo później niż sądziła. Stina kontynuuje poszukiwania, a następnie prosi o pomoc Carol. Przeprowadzając dochodzenie, panna Reed odkryje, że do nekrologu nie wkradł się żaden chochlik drukarski. Okazuje się, iż historia rodziny przyjaciółki skrywa mroczne sekrety.

Przygodówka ta będzie dostępna zarówno w wersji pudełkowej, jak i cyfrowej. Przewidywana data premiery to początek lutego 2012 r. Wkrótce powinno zostać opublikowane demo Amber's Blood, natomiast już teraz możecie zajrzeć na oficjalną stronę projektu, gdzie znajdziecie więcej szczegółów na temat gry oraz ponad dwadzieścia screenshotów.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?