Syberia II
Jak wiadomo, prawa do przygód Kate Walker znajdują się obecnie w posiadaniu studia Anuman Interactive. Niestety, póki co nadal nie doczekaliśmy się dalszego ciągu tej znakomitej serii. Nie oznacza to jednak, że wykreowany przez B. Sokala świat przepadł w mrokach zapomnienia. Otóż Anuman zawarło porozumienie z Big Fish Games, na mocy którego obie części Syberii pojawią się na urządzeniach iPhone oraz iPad. Ich dystrybucją zajmie się druga z wymienionych firm.

Podpisana w ostatnim czasie umowa dotyczy również perypetii młodej prawniczki na poczciwych blaszakach, przy czym chodzi wyłącznie o nowe, ulepszone wydania Syberii 1 i 2. Prawa do sprzedaży wcześniejszych wersji na PC pozostają bowiem w rękach ich dotychczasowych dystrybutorów. Na razie nie ujawniono daty premiery edycji rozprowadzanych przez Big Fish Games, ale w 2012 r. powinniśmy poznać więcej szczegółów na ten temat.


   

Komentarze


1004 #1 twig
dnia 18.12.2011 22:05
Hidden object z Kate Walker? Szukanie ukrytych mamutów? Zbieranie rozsypanych części do automatów? Zapowiada się przednia zabawa. Na co komu trzecia część?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?