Law & Order: Legacies
Specjalizujące się w epizodycznych produkcjach studio Telltale Games ogłosiło, iż wkrótce wyda przygodówkę pt. Law & Order: Legacies. Jak zapowiadają twórcy, łącznie ukaże się siedem odcinków owej gry. Najwcześniej zapoznają się z nią posiadacze sprzętu iPhone oraz iPad, gdyż pierwsze dwa epizody zadebiutują na tych właśnie platformach już 22 grudnia. Natomiast jeżeli chodzi o premierę wersji na PC i MAC, powinna ona nastąpić na początku przyszłego roku.

Nowa przygodówka od Telltale bazuje na amerykańskim serialu kryminalnym Prawo i porządek, który doczekał się aż 20 sezonów, a także kilku spin-offów. W grze pojawią się m.in. Lennie Briscoe, Rey Curtis, Mike Logan oraz Olivia Benson. Spotkamy tam zatem bohaterów znanych nie tylko z oryginalnej serii. Produkcja pozwoli wcielić się zarówno w śledczego, jak i prokuratora okręgowego. Ponadto charakterystyczną cechą Law & Order: Legacies ma być istnienie wielu różnych zakończeń, zależnych od podjętych przez nas decyzji.

Z okazji zbliżającej się premiery gry, opublikowano w sieci promujący ją materiał video. Filmik ten zawiera wypowiedzi twórców oraz fragmenty rozgrywki. Możecie go obejrzeć na oficjalnej stronie produkcji albo w rozwinięciu newsa.   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?