Amarhys
Demo gry Amarhys
crouschynca dnia 08.12.2011 07:30
Jakiś czas temu pojawiło się w sieci demo przygodówki Amarhys. Nie jest to jednak pierwsza wersja demonstracyjna tego tytułu. Czym zatem różni się ona od opublikowanej 7 lat wcześniej poprzedniczki? Otóż poprawiono przede wszystkim dźwięk, a także wizualną stronę gry, dzięki czemu możliwe będzie wykonanie obrotu o 360 stopni. Plik o objętości 113 MB znajdziecie na oficjalnej stronie produkcji.

Tytułowe Amarhys jest małą wysepką, z której nikt dotąd nie wrócił. Nie ma jej na żadnej mapie, a naukowcy uważają to miejsce za zwykłą legendę, opowiadaną z pokolenia na pokolenie przez pijanych marynarzy. Pomimo tego profesor Sir William Mac Formato i jego asystent wierzą w istnienie wyspy oraz zamieszkującej ją w czasach starożytnych cywilizacji. Dlatego też wyruszają w ekspedycję w celu odnalezienia tajemniczego lądu.

Pomysł na stworzenie gry narodził się z fascynacji grafiką komputerową oraz światem ze słynnej serii Myst. Początkowo miał to być model realistycznego krajobrazu w programie 3ds Max, lecz z czasem projekt ewoluował w stronę bardziej rozbudowanej produkcji. Pełna wersja przygodówki zostanie opublikowana nieodpłatnie, ale na razie nie ujawniono konkretnej daty premiery. A my tymczasem zachęcamy Was do odwiedzenia naszej galerii i obejrzenia 12 screenów z Amarhys.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?