AZ
Koniec roku zbliża się wielkimi krokami. W takim momencie, w życiu każdego z nas nadchodzi pora podsumowań i refleksji. Dlatego też przygotowaliśmy dla naszych czytelników dwie ankiety. Pierwsza, która dotyczy najlepszej gry 2011, jest już dostępna na stronie, a na oddawanie głosów macie dwa tygodnie. Po tym czasie opublikujemy nową sondę, tym razem na temat najbardziej oczekiwanej przygodówki 2012. Wyniki obu ankiet ujawnimy pod koniec tego roku. Serdecznie zapraszamy do głosowania i podawania swoich typów!


   

Komentarze


10 #21 Elum
dnia 11.12.2011 22:52
Hmm, jeśli wpis do L.A. Noire powróci to znaczy, że gra jednak mieści się w zainteresowaniach AZ. W takim razie znowu jesteśmy w punkcie wyjścia.

Podsumowując, wszystkie gry mieszczące się w zainteresowaniach AZ (w zdecydowanej większości klasyczne przygodówki), które zostały wydane w 2011 roku w Polsce znalazły się w ankiecie. Wszystkie, oprócz L.A. Noire. Dlaczego? Dowiem się wreszcie? :)
165 #22 Kami
dnia 12.12.2011 10:01
Strzalka 18

Swoją drogą to ciekawe, że jesteś gotów taż żarliwie walczyć o jedną grę, a inne pomijasz. Jak już powiedziała Evil - w ankiecie nie ma wszystkich gier, dlatego możesz się z nami bawić lub nie. Smile2
10 #23 Elum
dnia 12.12.2011 11:19
Jak to nie ma wszystkich? Właśnie problem polega na tym, że są wszystkie (oprócz L.A. Noire). Evillady pisała różne rzeczy, ale ostatecznie nie potrafiła wymienić ani jednej rzekomo brakującej gry! Jeśli dalej trzymasz sie tej wersji, to uprzejmie proszę, podaj KONKRETNY przykład/tytuł. Szczerze, jestem naprawdę bardzo ciekawy (i to nie jest złośliwość), jaka inna gra mogłaby się jeszcze w tej ankiecie znaleźć. :)

I tylko nie pisz po raz kolejny, że mam prawo mieć swoje zdanie/opinię, bo ten argument jest w tym momencie kompletnie nietrafiony. To nie jest przecież ankieta typu "Na jaką grę w 2012 roku czekasz najbardziej" (podobna była na AZ rok temu), gdzie nie sposób byłoby zmieścić wszystkich tytułów. W związku z czym możnaby się kłócić, czy redakcja AZ uwzgędniła w ankiecie gry najważniejsze i przypadkiem jakiejś nie pominęła.

W tym konkretnym przypadku są tylko dwie możliwości - albo w ankiecie są wszystkie gry (mieszczące się w zainteresowaniach AZ) wydane w Polsce w 2011 roku, albo jakiejś/jakichś gry/gier brakuje i wtedy ankieta jest niekompletna. To jest system zero-jedynkowy. Czarne albo białe. Proste i logiczne. :)

BTW, zacząłem używać sformułowania "mieszczące się w zainteresowaniach AZ" żeby niepotrzebnie nie prowokować równoległej dyskusji pt. "czy L.A. Noire jest przygodówką", bo tu nie o to chodzi. Tym bardziej, że w tytule ankiety również nia pada słowo "przygodówka" tylko "gra". Co oznacza (na logikę), że ankieta dotyczy typu/gatunku/rodzaju gier, o których pisze AZ.
165 #24 Kami
dnia 12.12.2011 11:25
A to ciekawe macie podejście na przygodoskopie :) np. Art of Murder: Zabójcze Sekrety.
10 #25 Elum
dnia 12.12.2011 12:29
Brawo, wybrnęłaś. Na taką odpowiedź czekałem. Evillady się nawet nie zorientowała, że macie Zabójcze Sekrety w swojej bazie. :)

Ale to nie zmienia faktu, że ankieta pozostaje niekompletna i nielogiczna, bo traktujecie na tych samych zasadach głośną i dużą produkcję (pomijam fakt, czy L.A. Noire jest grą dobrą, bo to oczywiście osobna sprawa, kwestia gustu), z casualówką hidden-object. Równie dobrze w tej ankiecie mogło zabraknąć np. Gemini Rue. Byłoby identycznie bez sensu. :)
165 #26 Kami
dnia 12.12.2011 14:28
Heh, dziękuję? Wink2
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?