Miskatonic
Bieżący tydzień przyniósł nam premierę pierwszego epizodu niezależnej przygodówki Miskatonic, inspirowanej twórczością H. P. Lovecrafta. Odcinek ten nosi tytuł The Inhuman Stain i można go zakupić na oficjalnej stronie produkcji. Tam też znajdziecie wersję demonstracyjną do pobrania. Póki co nie podano konkretnej daty premiery kolejnych epizodów. Jednakże każdy z nich powinien trafić do sprzedaży w przeciągu 6 miesięcy od udostępnienia poprzedniego.

Produkcja ta łączy w sobie elementy grozy oraz humoru, a jej główną bohaterką jest młoda Aurinda. Kobieta otrzymuje posadę profesora na Uniwersytecie Miskatonic w Nowej Anglii. Owa uczelnia cieszy się dużą renomą, ale również i złą sławą ze względu na plotki mówiące m.in. o tajemniczych zniknięciach i legendarnym szaleńcu. Aurindzie przyjdzie więc zbadać tereny kampusu w celu sprawdzenia ile prawdy tkwi w dziwnych pogłoskach.

Informujemy też, iż nasza galeria wzbogaciła się o kilka screenów z Miskatonic. Natomiast w rozwinięciu newsa dostępny jest promujący grę zwiastun. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z tymi materiałami.   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?