Kajko i Kokosz: Twierdza Czarnoksiężnika
Ostatnimi czasy przeróżne firmy lubią powracać do starych tytułów z kultowymi bohaterami. Mogliśmy przeczytać o reaktywacji Dizzy’ego, Larrego Laffera, a teraz w formie klasycznej przygodówki point and click powraca także dwójka bohaterów znanych z komiksów Janusza Christy. Mowa oczywiście o Kajku i Kokoszu.

Kajko i Kokosz: Twierdza Czarnoksiężnika to gra powstała i wydana w wyniku współpracy firmy Cenega Poland oraz wydawnictwa Egmont. Główną zaletą produkcji są staranie wykonane lokacje utrzymane w stylu komiksowego pierwowzoru, a także charakterystyczny humor, który rozbawi zarówno dzieci jak i starszych graczy. Premiera gry miała miejsce dzisiaj, a jej cena została ustalona na kwotę 39,99 zł. Więcej o produkcji wkrótce na Adventure Zone.


   

Komentarze


29 #1 SpokoWap
dnia 03.12.2011 17:41
Żadnych filmów z gry, screenów...ma ktoś pojęcia jak wygląda tu rozgrywka? Coś mi mówi, że z klasyczną przygodówką point&click ma to niewiele wspólnego :wink:
1004 #2 twig
dnia 03.12.2011 17:53
Nie wiem, na ile informacje ze strony, którą podaję, odpowiadają wydanej grze, ale tu: http://www.dagiel...bmenu=kik1 znajdują się materiały udostępnione przez firmę, która ją stworzyła.
1600 #3 Logan
dnia 15.12.2011 18:33
Udało się w to komuś zagrać ?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?