Yesterday (Pendulo Studios)
Można trafnie stwierdzić, że to nieodłączny element towarzyszący każdej powstającej produkcji, a mianowicie odwleczenie daty premiery. Tym razem obsuwę zaliczyła przygodówka hiszpańskiego developera Pendulo Studios. Ich thriller zatytułowany Yesterday trafi do sklepów w II kwartale 2012 roku. Przypominamy, że to pierwsza próba autorów słynnej serii Runaway stworzenia gry z dreszczykiem. Miejmy nadzieję, że udana. Cztery nowe screeny możecie obejrzeć w rozwinięciu newsa, bądź w naszej galerii.

   

Komentarze


1582 #1 Ilcoron
dnia 08.11.2011 12:24
Pendulo to hiszpańskie studio (madryckie), nie francuskie.

Sorry za poprawianie, nie żebym się czepiał, ale ostatnio jakos stałem się bardziej uważny :wink:
292 #2 Przemo
dnia 08.11.2011 12:30
I bardzo dobrze. Każde info o jakimś błędzie mile widziane przeze mnie. Dzięki. Wink2
1582 #3 Ilcoron
dnia 08.11.2011 13:14
To dołożę jeszcze małą ciekawostkę o której rozpisują się hiszpańskie media...

Zarówno saga Runaway jak i The Next Big Thing zawierały wiele odniesień do literatury i filmu (czasem bardzo subtelnych). Niewiele jeszcze co prawda wiemy o nowej produkcji Pendulos, ale sam teaser był jakby kolejnym ukłonem w stronę kina (proszę tego absolutnie nie przekładać bezposrednio na możliwą fabułę gry !!!) - tym razem niemieckiego i dzieła (na Półwyspie Iberyjskim jednego z najbardziej znanych niemieckich produkcji) Fritza Langa z 1931 roku "M - Eine Stadt sucht einen Mörder". Podobnie wyglądający motyw jak na plakacie filmowym oraz scena wprowadzająca, będąca również "motywem gwizdanym".

img443.imageshack.us/img443/4364/yazetka.png

Po cichu liczę na to, że takich nawiązań, zarówno do kina jak i całej popkultury, podobnie jak we wczesniejszych produkcjach hiszpańskiego studia, będzie więcej.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?