Doctor Who: The Adventure Games
W tym tygodniu miała miejsce premiera przygodówki Doctor Who: The Gunpowder Plot, opartej na popularnym serialu telewizyjnym. Tak jak w przypadku poprzednich epizodów, jedynie mieszkańcy Wielkiej Brytanii otrzymają grę za darmo. Natomiast pozostałe kraje mogą ją kupić drogą dystrybucji cyfrowej na stronie sklepu Legacy Games. Póki co produkcja dostępna jest tylko dla posiadaczy PC, ale wkrótce pojawi się również wersja dla użytkowników komputerów Mac.

The Gunpowder Plot przeniesie graczy do siedemnastowiecznej Anglii, a konkretnie do Londynu w 1605 r. Tam właśnie Doktor napotka grupę spiskowców, próbujących dokonać zamachu na głowę państwa. Okazuje się jednak, że poza głównym bohaterem oraz jego towarzyszami Amy i Rory'm, są jeszcze inni obcy na terenie stolicy Wielkiej Brytanii. Różnica polega na tym, iż nie mają oni zbyt przyjaznych zamiarów. Doktor wraz ze swoją ekipą będzie więc musiał zadbać o to, aby nie doszło do zmiany biegu historii.

Oficjalna strona produkcji mieści się pod tym adresem. Osoby, które odwiedzą ową witrynę, znajdą na niej informacje na temat wszystkich tytułów z serii Doctor Who: The Adventure Games, a także szereg materiałów multimedialnych, dotyczących poszczególnych odcinków.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?