Captain Morgane and the Golden Turtle
Reef Entertainment podał informację, że najnowsza produkcja studia Wizarbox, jaką jest Captain Morgane and the Golden Turtle, trafi do sklepów dopiero na początku lutego 2012 roku. Opóźnienie spowodowane jest chęcią wprowadzenia poprawek w głosach niektórych postaci, w tym nagranie całkowicie od nowa kwestii wypowiadanych przez główną bohaterkę gry. Takie działanie jest odpowiedzią studia na krytyczne wypowiedzi fanów, którym nie spodobała się gra aktorska. W nowej sesji twórcy będą chcieli podkreślić hiszpański akcent Morgany, jak to miało miejsce w przypadku dwóch poprzednich produkcji. Chodzi oczywiście o So Blonde, w których to młoda pani kapitan odgrywała znaczącą rolę.

W oczekiwaniu na premierę, odsyłamy do przeczytania naszej zapowiedzi opartej na dwóch pierwszych rozdziałach tej pirackiej przygodówki.


   

Komentarze


729 #1 Evillady
dnia 15.10.2011 13:17
No ja myślę. Beta jest przetragiczna po prostu. Pod każdym względem. I nie tylko głosy postaci trzeba tam poprawić. Uf, uf i jeszcze raz uf. Może dopracują i będzie lepiej.
1062 #2 SilverMoon666
dnia 18.10.2011 22:42
Mnie się wydaje, że jednak tak czy siak ta gra nie zdobędzie mojego serca. Gra bez naszej kochanej blondynki to już nie to samo :) Tak wiem, że to jest inna gra lecz jest z tym związana.Nie przyciągnęła mnie postać Morgany. Zagram pewnie dla czystej ciekawości.
292 #3 Przemo
dnia 18.10.2011 23:25
W polskiej wersji gry Morgana miała bardzo surowy głos, przez co mogła nie wzbudzić zbytniej sympatii u graczy. Nie wiem jak brzmiała w innych językach, ale po wersji preview spodziewam się dobrego spin-offu w klimatach poprzedniej produkcji. Co do blondynki, to na screenach można wyłapać postać o imieniu i nazwisku Sonia Blonde, Smile2
729 #4 Evillady
dnia 20.10.2011 13:29
Blondyna będzie w grze. Po prostu nie jest główną postacią.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?