Broken Sword: The Shadow of the Templars
No właśnie, od pewnego czasu na stronie głównej Good Old Games widnieje duży licznik, pokazujący ile razy użytkownicy pobrali gry znajdujące się w ofercie tego sklepu. W momencie kiedy osiągnie on okrągłą liczbę 6 milionów, wszyscy posiadający konto w serwisie otrzymają możliwość pobrania za darmo gry przygodowej Broken Sword: Director's Cut. Oferta będzie obowiązywała przez 48 godzin, po czym gra wróci do swojej poprzedniej ceny.

Jeżeli nie jesteście jeszcze zarejestrowani na gog.com i macie chęć zagrania w odnowioną pierwszą część przygód George'a i Nico, nie odkładajcie tego na później. Rejestracja nic nie kosztuje, a w serwisie można pobrać za darmo takie klasyki jak Beneath a Steel Sky, Dragonsphere, Lure of the Temptress czy Teenagent.


   

Komentarze


292 #1 Przemo
dnia 29.09.2011 14:02
6 milionów pękło i BS jest już dostępny do pobrania. Prócz niego kilka dodatków oraz oryginalna wersja gry z 1996 roku. Właśnie włączyłem ściąganie i najbliższą niedzielę zamierzam spędzić na graniu. Grin
1727 #2 Kiirama
dnia 30.09.2011 13:39
Świetna wiadomość, już swoją darmową wersję zgarnąłem. Po raz kolejny (patrz Steam) współczuję nabywcom sprzed promocji. Bosz Podobne (dla jednych miłe, dla innych nie...) zaskoczenia to następny dowód na to, że lepiej sprawdzają się wersje pudełkowe.

Jako że darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda, warto wspomnieć że to wydanie, choć elektroniczne, to bardzo bogate. Oprócz dwóch wersji gry dostajemy bonus w postaci soundtracku, tapet, avatarów i komiksu. Ściągać!
1062 #3 SilverMoon666
dnia 30.09.2011 20:04
Łe, myślałam że jakiś dodatek do gry w stylu fabuły.
Ale i tak ściągam i zagram :)

Edit sory, jednak jest druga wersja gry, nie doczytałam posta wyżej.
24 #4 mendosa
dnia 08.10.2011 16:37
Przy czym warto zaznaczyć, że takie tytuły jak Beneath a Steel Sky, Dragonsphere, Lure of the Temptress oraz Teenagent, są darmowe z zasady, a nie tylko na GOG-u.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?