A New Beginning
Solucja do gry A New Beginning
Przemo dnia 23.09.2011 03:27
Ratowanie świata przed konsekwencjami jakie niesie ze sobą efekt cieplarniany nie jest zbyt proste. Jeżeli macie problemy z ukończeniem gry A New Beginning, z pomocą przychodzi Wam Adventure Zone, którego baza wzbogaciła się właśnie o poradnik do tej wielokrotnie nagradzanej przygodówki. Tekst jezia5 znajdziecie pod adresem:

    • A New Beginning - poradnik

Przypominamy, że w IV kwartale bieżącego roku A New Beginning trafi także w ręce polskich graczy. Dystrybucją gry w naszym kraju zajęła się firma IQ Publishing. A jeżeli nie możecie doczekać się tej produkcji, koniecznie odwiedźcie nas dzisiaj w okolicach południa. Mamy przyszykowaną małą niespodziankę.


   

Komentarze


3127 #1 Damian1
dnia 13.10.2015 16:16
Mam problem. To początek gry - tuż po naprawieniu maszyny do robienia dymu. Zrzuciłem z wiszących neonów wanienkę i mam już wiosło i chcę wejść do tej wanienki - łodzi aby przejść do dalszej części gry. Ale gdy biorę wiosło i klikam na wanienkę to nic się nie dzieje, a na solucjach filmowych i w opisach pisze że powinna dziewczyna po tym wskoczyć do wanienki i dalej popłynąć. Co mam zrobić? Czy to jest jakiś błąd gry? Grę mam oryginalną z gazety Komputer Świat Plus. Klikam i klikam na wszystkie sposoby - nie działa. Pomóżcie!
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?