The Lost Chronicles of Zerzura
Firma Lace Mamba Global wykazuje w ostatnich tygodniach niezwykłe zainteresowanie dystrybucją gier przygodowych. Ich bogaty plan wydawniczy powiększył się właśnie o dwie kolejne przygódówki - upiorną komedię Haunted oraz następną produkcję twórców dwóch ostatnich części Black Mirror pt. The Lost Chronicles od Zerzura. Firma zadba o to, aby obie gry trafiły w angielskiej wersji językowej do sklepów na terenie Wielkiej Brytanii, Irlandii, Australii, Nowej Zelandii, RPA, Skandynawii oraz krajach Beneluksu.

Haunted to kolejna po Ankh oraz Jack Keane gra przygodowa twórców z niemieckiego studia Deck 13. W odróżnieniu od poprzednich produkcji, ta cechuje się nieco mroczniejszą fabułą. Poznamy historię młodej dziewczynki Marry, która nie zważając na różne niebezpieczeństwa będzie próbowała dowiedzieć się, co takiego stało z jej zaginioną przed wielu laty siostrą. Dziewczynka posiada dar komunikowania się ze światem zmarłych. Nie jest jednak świadoma, że jej odkrycia dotyczące własnej przeszłości spowodują poważne kłopoty zarówno w świecie duchów jak i w rzeczywistości. Gra trafi do sklepów w IV kwartale bieżącego roku.

The Lost Chronicles of Zerzura jest kolejną propozycją od studia Cranberry Production przenoszącą graczy w rok 1514, do czasów trwania inkwizycji hiszpańskiej. Tym razem będziemy mieli okazję wcielić się w skórę Feodora - młodego wynalazcy, który w swojej dalekiej podróży odwiedzi kilka krain, gdzie pozna panujące tam obyczaje kulturalne. Przygodówka trafi na półki sklepowe na początku przyszłego roku. W naszej galerii znajdziecie cztery screeny opublikowane z okazji tegorocznych targów gamescom.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?