City of Secrets 2
O tym, że polskie gry komputerowe stoją na wysokim poziomie wiemy już od bardzo dawna. Do grona docenionych przygodówek "made in Poland" dołączyły także fascynujące perypetie bohaterów w grze Miasto Sekretów (City of Secrets), które bardzo szybko wzbiły się na szczyt listy sprzedaży w AppStore i otrzymały wiele pozytywnych opinii. Nic też dziwnego, że gdańskie studio Aidem Media pracuje od pewnego czasu nad kontynuacją tej produkcji. W naszej galerii opublikowaliśmy cztery screeny prezentujące podziemnych bohaterów gry oraz barwne lokacje, jakie przyjdzie nam zwiedzić.

Podobnie jak w poprzedniej części, tak i teraz pokierujemy losami sympatycznego Kreta Kretesa, którego życie upływa dosyć wolno i bez większych emocji. Do czasu, aż pewnej nocy zostaje brutalnie wyrwany ze snu przez straszliwe odgłosy - jak się szybko dowiadujemy - dochodzące z jego brzucha. Wszystko wskazuje na to, że przyszedł czas nocnej przekąski. Jednak rzeczywistość okaże się straszna - lodówka stoi opustoszała, a biedny Kretes jeszcze nie wie w jak wielkich tarapatach się znalazł, i jakie postacie napotka na swej drodze. Będą to między innymi tajni agenci, ich znajomi, podstępne szczury, pradawni przodkowie, a także Gerat from Rathole...

City of Secrets 2 ukaże się na platformy iPad, iPhone, Android, Mac, a także oczywiście na komputery klasy PC. Premiera gry nie jest jeszcze znana.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?