The Dark Eye: Chains of Satinav
Daedalic Entertainment ujawnił garść szczegółów na temat The Dark Eye: Chains of Satinav – najnowszej produkcji twórców The Whispered Word oraz A New Beginning osadzonej w fantastycznym świecie Aventurii.

O The Dark Eye: Chains of Satinav mogliśmy usłyszeć po raz pierwszy w ubiegłym roku. Jej wydawca opublikował kilka nowych screenshotów z gry, prezentujących kunszt lokacji oraz niektórych bohaterów. W grze przejmiemy kontrolę nad młodym chłopcem o imieniu Geron, który da się wciągnąć w tajemniczy spisek mający na celu zniszczenia królestwa Andergast. Jego władca – Efferdan jest mocno zaniepokojony napiętą sytuacją polityczną pomiędzy sąsiednią krainą Nostria. W ostatnim czasie, podjęto pierwsze kroki w celu zawarcia trwałego pokoju.

Dodatkowym zmartwieniem jest plaga ptaków, które swoim agresywnym zachowaniem atakują nawet mieszkańców królestwa. Niektórzy sądzą, że są one również powodem dziwnych koszmarów. Kiedy król decyduje się na zatrudnienie łapaczy, swoją szansę widzi w tym Geron, który czym prędzej podejmuje się wyzwania. Jest to pierwszy krok do fantastycznej przygody, jaka go czeka.

The Dark Eye: Chains of Satinav będzie klasyczną przygodówką point and click z ręcznie rysowanymi tłami. Gra trafi do sprzedaży w przyszłym roku. Sześć nowych screenów obejrzycie w galerii gry lub w rozwinięciu newsa.
   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?