OFF Studio (firma)
Niezależni czescy twórcy z Off Studio ogłosili, iż pracują nad nową przygodówką. Bieżący projekt autorów Five Magical Amulets nosi tytuł Helga Deep in Trouble. Główną bohaterką jest była właścicielka firmy produkującej gry, która próbuje odzyskać straconą pozycję. Nie będzie to zbyt łatwe zadanie ze względu na dość trudny charakter kobiety. Produkcja ta stanowi kontynuację krótkiej parodystycznej gry Five Lethal Demons z 2006 r. Helga Deep in Trouble ukaże się na komputerach PC, a także na urządzeniach iPhone, iPod Touch oraz iPad.


   

Komentarze


24 #1 mendosa
dnia 23.07.2011 09:15
Prace nad Helgą rozpoczęły się w 2007 roku, i wtedy to Czesi ogłosili Lol2 . I był również stosowny news na AZ: Helga znów ma kłopoty.

Obecnie wiadomo, iż gra będzie posiadać polską wersję językową, tak jak i poprzednie przygodówki OFF Studio.

W ubiegłym tygodniu darmowe dla PC Pięć Magicznych Amuletów doczekały się wersji na iPhone, iPod oraz iPad i zadebiutowały w App Store ale uwaga! tu już nie są darmowe.

Informacja o planowanych wersjach Helgi na platformę iCośtam Wink2 jest IMHO raczej przedwczesna (zwłaszcza, że nie ma jej oficjalnego potwierdzenia), to że silnik Wintermute umożliwia takie rozwiązanie nie oznacza jeszcze, iż zostanie ono wykorzystane.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?