The Book of Unwritten Tales
Wszystko wskazuje na to, że po licznych zawirowaniach angielskojęzyczna wersja przygodówki The Book of Unwritten Tales wreszcie ujrzy światło dzienne. Odpowiedzialne za tę produkcję studio KING Art ogłosiło, iż samo zajmie się jej dystrybucją na rynku międzynarodowym. Jak obiecują twórcy, gra ukaże się w nowej i ulepszonej wersji. Premierę angielskiego wydania przewidziano na jesień tego roku.

The Book of Unwritten Tales to niemiecka przygodówka point'n'click, osadzona w fantastycznym świecie pełnym humoru. Fabuła koncentruje się wokół potężnego artefaktu. Przedmiot ten staje się obiektem zainteresowania złowrogiej Armii Cieni. Zadanie pokrzyżowania jej szyków spadnie na grupkę bohaterów, w skład której wchodzą: gnom Wilber, elfia księżniczka Ivo, przedstawiciel rasy ludzkiej - Nate, a także włochaty Critter.

Oficjalna strona produkcji znajduje się pod tym adresem. Natomiast w rozwinięciu newsa znajdziecie zwiastun oraz video z fragmentami gameplaya. Oba filmiki dostępne są w języku angielskim.

   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?