Monkey Island (Special Edition)
Dostępne dotąd drogą cyfrowej dystrybucji The Secret of Monkey Island Special Edition oraz Monkey Island 2 Special Edition: LeChuck's Revenge ukażą się wreszcie w pudełkowym wydaniu. Na dzień 9 września 2011 roku przewidziano bowiem europejską premierę zestawu The Monkey Island Special Edition Collection. Poza odnowionymi wersjami kultowych przygodówek, znajdziemy w nim takie materiały bonusowe jak np. ścieżki dźwiękowe czy też szkice koncepcyjne. Komplet ten będą mogli nabyć posiadacze komputerów PC, a także konsol PS3 i Xbox 360.


   

Komentarze


1600 #1 Logan
dnia 13.07.2011 17:50
Świetnie !
660 #2 Madzius888
dnia 13.07.2011 17:53
Gdzieś czytałam, jak ktoś wyrażał obawę o to, że skoro gracze mogli zakupić obie części prawie w każdym sklepie z cyfrową dystrybucją, w promocyjnych cenach, to już nikt nie będzie chciał kupić takiej pudełkowej.

Zgodzicie się z tą opinią?

Ja np. marzę, żeby móc dołączyć to wydanie do pozostałych 3 części na półce Dreamer Smile2
1398 #3 Igor Hardy
dnia 13.07.2011 18:55
Ja tam marzę, żeby kiedyś ktoś do jakiejś przeze mnie zrobionej gry był skłonny dopłacić w celu postawienia jej na półce. Wink2

Niemniej, zgadzam się z opinią, że z każdym kolejnym rokiem pudełkowa dystrybucja interesuje coraz mniej potencjalnych nabywców.

Sam już kupuję prawie tylko wersje oszczędnościowe i elektroniczne gier, choć przechowuję jeszcze zakupione w młodości kartonowe pudełka po growej klasyce (np. właśnie Curse of Monkey Island).
1600 #4 Logan
dnia 13.07.2011 21:23
Spadek popularności wydań pudełkowych na korzyść elektronicznych to fakt. Jednakże The Monkey Island Special Edition Collection biorę w ciemno Wink2
1269 #5 crouschynca
dnia 13.07.2011 23:37
Zgadzam się z przedmówcami co do spadających zysków ze sprzedaży pudełkowych wydań gier. Ja jednak na razie przy nich pozostaję, bo mogę je potrzymać w rękach, że ta tak to ujmę. Wg mnie człowiek jest wtedy bardziej świadomy posiadania zakupionej rzeczy. Można też ułożyć sobie wszystko ładnie na półce i potem z dumą obserwować powiększające się zbiory.:) Oczywiście dystr. cyfrowa też ma swoje zalety i być może w przyszłości bardziej się nią zainteresuję, zważywszy na fakt, iż wiele tytułów dostępnych jest tylko w taki sposób.

Wracając do głównego tematu, czyli odświeżonych Małpich Wysp w wersji pudełkowej, jeżeli zestaw ten ukaże się w Polsce, na pewno go kupię bez względu na to, iż można było nabyć obie gry taniej przez internet. Jako miłośniczka gatunku, po prostu chcę mieć taki komplet u siebie na półce.:)
1496 #6 yxam
dnia 14.07.2011 18:06
Dla mnie to świetna wiadomość, jeśli tylko cena nie będzie wysoka to na pewno zakupie obie części, aby mieć całą serie na półce :) teraz jeszcze tylko czekam na spolszczenie MI2 Wink2
3090 #7 kamil950
dnia 18.10.2014 01:03
Informuję, że ktoś w końcu zrobił wersję spolszczenia do "Monkey Island 2 Special Edition: LeChuck's Revenge" ("Monkey Island 2: Zemsta LeChucka - Edycja Rozszerzona" PL) oraz poprawił trochę także fanowską lokalizację do
"The Secret of Monkey Island: Special Edition" ("The Secret of Monkey Island: Edycja Rozserzona" PL).

Powinno działać z wersją DVD ("Monkey Island: Special Edition - Collection"/"Monkey Island: Special Edition Bundle" - "Monkey Island: Edycja Rozszerzona - Kolekcja" PL) oraz Steam ("Monkey Island: Special Edition Bundle"; powinno też działać, jeśli mamy tylko jedną lub drugą część albo kupiliśmy je osobno).

Z tym, że w przypadku pierwszej części paczka do pobrania zawiera łatkę działającą z wersją DVD gry oraz Steam, a w przypadku drugiej we wspomnianym już pakiecie do ściągnięcia zawarte są dwie osobne łatki - jedna do wersji DVD, a druga do wersji Steam:

http://grajpopols...=20#p24830.

Instrukcja instalacji - http://grajpopols...544#p24544 (i ewentualnie też dalsze posty oraz strony)
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?