Dark Secrets
Niezależna szwedzka firma Twistedmind Studios opublikowała zwiastun epizodycznej przygodówki pt. Dark Secrets oraz wersję demonstracyjną gry do pobrania. Pierwszy z czterech przewidzianych odcinków powinien ukazać się w najbliższej przyszłości, a mianowicie jeszcze tego lata. Twórcy planują udostępnić go na największych portalach zajmujących się cyfrową dystrybucją.

Głównym bohaterem Dark Secrets jest niejaki Arthur, który po wielu latach powraca do małej skandynawskiej wioski na wieść o nagłej śmierci ojca. Na miejscu mężczyzna przejmuje po zmarłym spadek w postaci przekazywanego z pokolenia na pokolenie antykwariatu. Przeglądając znajdujące się tam starocie, odkrywa, iż owe przedmioty związane są z tajemnicami rodzinnej wioski i jej mieszkańców.

Demo o objętości 162 MB znajdziecie pod tym adresem. Natomiast trailer promujący grę możecie obejrzeć w rozwinięciu newsa. Ponadto zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii i zapoznania się ze screenami z Dark Secrets.
   

Komentarze


60 #1 Bravo
dnia 13.07.2011 16:16
Czy wam też tak tnie się gra ? Muszę grać na prawie minimalnych ustawieniach przy rozdzielczości 1024x768, aby grą ładnie chodziła, a sprzętu super słabego nie mam. Wiedźmin 2 chodzi ładnie na minimalnych wymaganiach. Mam nadzieje że programiści popracują jeszcze nad tą grą bo grafa nie ma porównania do Wiedźmina, a muszę grać na podobnych ustawieniach :/
24 #2 mendosa
dnia 31.07.2011 15:11
U mnie, na nieco starszym sprzęcie (AMD Dual Core 2GHz 3800+, Ge Force 7300 GT, 2GB RAM), gra przycina nawet w rozdzielczości 800x600 i po ustawieniu trybu "fastest". Widocznie to kwestia optymalizacji, gdyż płynnie i w wyższych rozdzielczościach działały mi gry posiadające o wiele bardziej zaawansowaną grafikę, która w Dark Secrets do najładniejszych nie należy Sad .
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?