A New Beginning
Firma Lace Mamba Global udostępniła angielską wersję demonstracyjną gry A New Beginning, które oferuje graczowi ukończenie prologu oraz niewielkiej części pierwszego rozdziału wprowadzającego do przygód dwójki bohaterów – Fay i Bent. Link do pliku (waga ok. 955 MB) znajdziecie na naszej stronie w pobieralni.

A New Begining to thriller ekologiczny od Daedalic Entertainment, twórcy The Whispered World, Tym razem graczowi została zaprezentowana mroczna i straszliwa wizja przyszłości, w której zmiany płynące z efektu cieplarnianego zagrażają istnieniu ludzkości. Do walki z kataklizmem zostaje powołana specjalna organizacja, której grupka członków przenosi się 500 lat wstecz do roku 2050. Ci mają za zadanie zmienić bieg historii i zapobiec chaosowi klimatycznemu, który w przyszłości spustoszy naszą planetę.

A New Beginning jest już dostępny w sklepach na terenie Wielkiej Brytanii oraz Irlandii. Opakowanie, prócz samej gry zawiera także oryginalną ścieżkę dźwiękową w wersji audio CD oraz dwustronny plakat.


   

Komentarze


660 #1 Madzius888
dnia 12.07.2011 13:23
To demo (i pewnie gra) jest tak przygnębiające.. Kocham moją Ziemię, przytulę drzewa! Smile2

Jeżeli to jest demo z ostatecznej wersji gry.. to niedobrze. Zacina się u mnie strasznie..
1269 #2 crouschynca
dnia 13.07.2011 23:45
W rzeczy samej, smutne to demo, aczkolwiek właśnie w owej przygnębiającej atmosferze tkwi piękno gry. Nie zdziwiłabym się jakby pełna wersja wywołała u mnie łzy wzruszenia.:)

Co do płynności, ja grałam we francuskie demo i u mnie działało ok (grałam na kompie, którego parametry znacznie przewyższały minimalne wymagania sprzętowe ANB).
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?