L.A. Noire
Firma Rockstar poinformowała, iż jesienią tego roku na komputery PC zawita gra L.A. Noire. Produkcja ta, autorstwa Team Bondi, miała już swoją premierę na konsolach Xbox 360 oraz PS3. Praca nad konwersją została powierzona studiu Rockstar Leeds. Według oficjalnych zapowiedzi, sterowanie na PC będzie możliwe zarówno za pomocą klawiatury, jak i pada. Oprócz tego obiecano płynne działanie na różnych konfiguracjach sprzętowych, ulepszoną oprawę graficzną, a także wsparcie dla trybu 3D.

L.A. Noire to kryminalna gra przygodowa z elementami akcji. Jej fabuła została osadzona w Los Angeles lat czterdziestych XX wieku. Głównym bohaterem produkcji jest weteran wojenny Cole Phelps, który rozpoczyna pracę w policji. Jako pnący się po szczeblach kariery detektyw, gracz zajmie się rozwiązaniem szeregu spraw kryminalnych. Jedną z głównych zalet L.A. Noire stanowi użycie nowoczesnej technologii MotionScan, umożliwiającej realistyczne odwzorowanie mimiki twarzy.

Oficjalna strona produkcji znajduje się pod tym adresem. Ponadto zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii i obejrzenia screenów z gry .


   

Komentarze


29 #1 SpokoWap
dnia 24.06.2011 14:50
HURRA!:) Czekałem na tę wiadomość, szkoda, że tak samo nie było w przypadku Heavy Rain, ale i tak jestem szczęśliwy :-)
1160 #2 Don Mielon
dnia 24.06.2011 14:54
W końcu na PC pojawi się jakaś przygodówka, która przyciągnie masy. Ostatnio cienko z tym było, chyba tylko dzieła Telltale przebijały się do masowej świadomości, ale to i tak nie ta liga co gra Rockstara.

Uwielbiam klimaty noire, kocham "Chinatown" Polańskiego i bardzo chętnie bym w L.A. Noire pograł, no ale pewnie nie ruszy na moim PC, zwłaszcza znając podejście Rockstara do pecetowych konwersji i optymalizowania ich.
165 #3 Kami
dnia 24.06.2011 17:04
obiecano płynne działanie na różnych konfiguracjach sprzętowych

Zobaczymy Smile2
1398 #4 Igor Hardy
dnia 24.06.2011 19:25
Też się bardzo cieszę z wersji PC, ale jednocześnie obawiam, że na moim własnym pececiaku nie pójdzie.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?