Black Mirror 3

Seria Black Mirror przechodzi odrodzenie. Bohater nowych części Darren Michaels (obecnie już Adrian Gordon) staje przed walką ze swoim przeznaczeniem. Aby dowiedzieć się czy wyjdzie z tej walki zwycięsko musicie zagrać w trzecią odsłonę Black Mirror, która niedawno miała dość niespodziewaną premierę na polskim rynku.

Dzięki polskiemu wydawcy City Interactive mamy dla was cztery egzemplarze gry.

Jak można wygrać?

Wejdź na www.adventure-zone.info/konkurs

gdzie znajdziesz... węża. Tak, wraz z wydaniem nowej części Black Mirror oddajemy hołd jednej z najstarszych i najpopularniejszych gier tego świata.
Zasady są proste - poruszaj się wężem po planszy zbierając jedzenie (czerwone kwadraciki). Każda porcja sprawi, że wąż urośnie oraz otrzyma 10 punktów. Jeśli natrafisz na ścianę lub własny ogon - koniec gry.

Tylko czterech

Zwycięzcami zostaną osoby znajdujące się na czterech pierwszych miejscach rankingu. Jedna gra przypada na jedną osobę, więc w przypadku kilku miejsc ex equo na tablicy - wybrana zostanie ta osoba oraz następna, niezależnie od tego ile miejsc je dzieli. Tym sposobem zostaną wybrani czterej laureaci.

W rankingu podawajcie nicki z Adventure Zone, bowiem na tej podstawie będziemy kontaktować się ze zwycięzcami po zakończeniu konkursu.

Ranking

Weź sprawy w swoje ręce! Jawny ranking umożliwia śledzenie punktacji, więc wiesz kiedy wygrywasz lub ile ci jeszcze brakuje.

Konkurs trwa do 22 czerwca do godziny 20:00. Zwycięzcy zostaną poinformowani w mailach bądź PW oraz poproszeni o podanie adresu do wysyłki. Nie podanie swoich danych adresowych w ciągu trzech dni anuluje wygraną w konkursie. W takim przypadku gra zostanie przekazana kolejnej osobie z rankingu, której będą tyczyć się te same zasady.

          


To tyle jeśli chodzi o indywidualne zasady konkursu. Więcej możecie się dowiedzieć z FAQ: Konkursy oraz Regulaminu Adventure Zone w punkcie 5. Konkursy.


   

Komentarze


778 #21 telipinus
dnia 22.06.2011 19:36
Chciałem już teraz pogratulować, gdyż później nie będę miał czasu więc gratuluję wygranym oraz wszystkim którzy brali udział w zabawie!!!
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?