Telltale Games (firma)
Studio Telltale Games może uznać tegoroczne targi E3 za niezwykle udane. Podczas ostatnich dni firma zdołała zaprezentować szereg materiałów oraz informacji na temat produkcji, które ujrzą światło dzienne w ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy. Co więc nowego pojawiło się na targach?

W pierwszej kolejności opublikowano trailer Puzzle Agent 2, którego premiera na PC oraz Mac została zaplanowana na 30 czerwca. Gracz po raz drugi będzie miał okazję wcielić się agenta służb specjalnych i odwiedzić miasteczko Skoggins. Najnowszy trailer obejrzycie poniżej, zaś w naszej galerii znajdziecie kilka zdjęć z gry. Ponadto serwis gametrailers.com umieścił na swoich stronach gameplay nagrywany kamerą.Ponadto w sieci pojawiły się również gameplay'e z innej gry, nad którą pracuje Telltale. Chodzi mianowicie o Jurassic Park. Materiały video pochodzą z wersji demonstracyjnej prezentowanej w Los Angeles. Ten tytuł trafi do sprzedaży w okolicach października tego roku. Aby obejrzeć filmy, należy kliknąć na poniższe linki.

    • Jurassic Park E3 2011: Gameplay Walkthrough Part I
    • Jurassic Park E3 2011: Gameplay Walkthrough Part II

Jednakże największe emocje budziła komputerowa adaptacja komiksu The Walking Dead, opowiadająca o garstce ludzi próbujących przetrwać w świecie opanowanym przez zombie. Wielu fanów zapewne ucieszy fakt, ze produkcja będzie czerpała inspiracje z twórczości Roberta Kirkmana, a nie z średniej jakości serialu, jaki miał premierę w zeszłym roku. Przejmując kontrolę na dwójką bohaterów - więźniem Lee oraz małą dziewczyną Clementine, którzy będą zmuszeni współpracować, aby przeżyć. W serwisie GameInformer można obejrzeć trzy szkice koncepcyjne z gry. The Walking Dead zadebiutuje na PC, Xboxa 360, PS3 oraz iPada na zimę przyszłego roku.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?