Memento Mori 2: Guardian of Immortality
Na tegorocznych targach E3 zaprezentowano także pierwszy zwiastun przygodówki Memento Mori 2: Guardians of Immortality, który tylko potwierdza, że gra zostanie stworzona z rozmachem. Na nowo otwartej stronie internetowej można także przeczytać nieco informacji na temat warstwy fabularnej gry.

Okazuje się, że dwójka dobrze nam znanych bohaterów z pierwszej części - Lara i Max, związali się właśnie węzłem małżeńskim. Jednak szczęście nie trwa zbyt długo. Dwójka została wysłana do Cape Town w Republice Południowej Afryki, aby zbadać sprawę kradzieży tajemniczego reliktu i dziwnych morderstw, co doprowadza do tragicznych zdarzeń. Max nagle znika, a wszystkie okoliczności wskazują na jego śmierć w wypadku. Jednocześnie istnieją podejrzenia o jego zaangażowaniu w kradzież artefaktu oraz morderstwa. Lara jednak uparcie wierzy, iż jej mąż żyje i chce udowodnić jego niewinność. Rozpoczyna się przygoda pełna zaskakujących zwrotów akcji.

Memento Mori 2 to thriller przygodowy przeznaczony dla osób dorosłych z next-genową oprawą graficzną w najwyższej jakości. Premiera produkcji nastąpi w przyszłym roku. W rozwinięciu newsa udostępniliśmy wspomniany wyżej zwiastun gry.   

Komentarze


29 #1 SpokoWap
dnia 08.06.2011 15:26
Nie doczekaliśmy się w naszym kraju części pierwszej, to i na drugą nie mamy co liczyć. A szkoda...
165 #2 Kami
dnia 11.06.2011 14:51
Druga już wygląda lepiej niż kanciasta jedynka. Grin Fabuła pierwszej części była tak dzika, że bardzo chętnie zobaczę co twórcy wymyślili dalej. Smile2
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?