CastleAbra
Niezależne studio Facepuncher Worldwide, które nie zdążyło zasłynąć jeszcze z żadnego projektu, pracuje od półtora roku nad komediową grą przygodową o nazwie CastleAbra. Graczowi zostanie przedstawiona historia księżniczki, która została porwana i uwięziona w zamczysku zakochanego po uszy czarnoksiężnika Wizardo. Jak łatwo się domyślić, naszym zadaniem będzie uwolnienie pięknej niewiasty, a zrobimy to wcielając się w szlachetnego wojownika. Problem pojawi się na miejscu, gdyż zamek obfituje w przeróżne pułapki oraz dziwne istoty, więc gracz do ich pokonania będzie musiał wykazać się nie mieczem i tarczą, a tęgim umysłem.

CastleAbra będzie składać się z około 100 ręcznie malowanych lokacji, z czego przygotowanych jest już około 70. Mimo to, premiera gry pozostaje nadal nieznana, co jest związane z poszukiwaniem dodatkowych środków finansowych pozwalających na ukończenie produkcji. Gra planowo ma pojawić się na PC, Mac, a z biegiem czasu również na innych platformach - w tym na urządzeniach mobilnych. Dwa zwiastuny gry w HD obejrzycie na oficjalnej stronie firmy. Zapraszamy także do odwiedzenia naszej galerii.


   

Komentarze


29 #1 SpokoWap
dnia 08.06.2011 15:23
Zapowiada się bardzo dobrze, taka grafika w połączeniu z odpowiednią ścieżką dźwiękową, fabułą i zagadkami może przynieść nam naprawdę fajną przygodówkę. Mam nadzieję, że autorzy znajdą fundusze i gra ujrzy światło dzienne :)
165 #2 Kami
dnia 11.06.2011 14:54
Taka grafika to nawet nie grafika. xD Bohomazy bardziej. Lol
660 #3 Madzius888
dnia 11.06.2011 17:24
A mi się podoba taka stylistyka - jak z książek dla dzieci. A to drzewo (ostatni obrazek) - bardzo ciekawe.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?