The Tiny Bang Story
Już jutro do sprzedaży trafi polska wersja gry przygodowej The Tiny Bang Story, której dystrybucją w naszym kraju zajęła się firma IQ Publishing. My tymczasem publikujemy na stronie szczegółowy poradnik, jaki pomoże Wam w rozwiązaniu skomplikowanych zagadek logicznych oraz ukończeniu gry. Znajdziecie go pod poniższym adresem:

    • The Tiny Bang Story - poradnik

Poniżej publikujemy zaś informację od dystrybutora na temat edycji specjalnej gry.

"Gra ukaże się w niezwykle atrakcyjnej edycji – wydana zostanie w metalizowanym, połyskującym lakierem, stylizowanym opakowaniu w kolorze niebieskim, wraz z dwuformatową płytą z grą w polskiej wersji językowej na platformę PC i MAC oraz kolorowym plakatem – świetnym dodatkiem dla wszystkich fanów tej oryginalnej produkcji!

Dodatkowo, dla wszystkich klientów sieci Empik przygotowaliśmy wersję specjalną THE TINY BANG STORY. W skład tej edycji wejdzie płyta z grą, plakat, metalizowane opakowanie, stylizowane niebieskie pudełko oraz dodatkowa płyta w formacie CD Audio z oficjalnym soundtrackiem z gry zawierającym 10 klimatycznych utworów, które doskonale umilą czas – np. w podróży, w wolnym czasie etc.Wersja specjalna dostępna będzie w salonach sieci Empik na terenie całego kraju oraz w sklepie Empik.com. Cena tej wyjątkowej edycji została ustalona na poziomie 49,90 PLN. Przypomnijmy - w porównaniu z wersją Steam (wersja elektroniczna gry) kosztującą 14,99 EUR (ok. 60 PLN), cena edycji specjalnej jest o ponad 10 PLN niższa!

Przypomnijmy, że The Tiny Bang Story to pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy zachwycili się oryginalnością, pomysłowością i „nowym oddechem” w grach, który zawdzięczamy twórcom Machinarium. Podobnie jak doceniona przez media branżowe i graczy na całym świecie opowieść o małym robocie, tak i The Tiny Bang Story, gra studia Colibri Games to propozycja, która wprowadza „świeże” spojrzenie na rozrywkę oferując niepowtarzalną, wciągająca po uszy historię, pełną świetnych zagadek, łamigłówek i zadań, które przykują do monitorów na długi czas!

Akcja gry rozgrywa się na fikcyjnej planecie Tiny. Kiedy asteroid uderzył w planetę, jej delikatny świat runął w gruzach. Twoim zadaniem jest pomoc mieszkańcom planety Tiny przywrócić utracone piękno ich świata. Przemierzając przez pięć rozdziałów osadzonych w klasycznym środowisku point & click, będziesz rozwiązywał wiele zagadek i naprawiał pomysłowe oraz oryginalne maszyny.

Liczne łamigłówki, przepiękna, ręcznie rysowana grafika i niesamowita, klimatyczna ścieżka dźwiękowa to niewątpliwe atuty tej gry, która wzorem Machinarium rewolucjonizuje rynek gier przygodowych!

Najważniejsze cechy:

- fantastyczna przygoda w stylu gry Machinarium
- 5 rozdziałów wymagających wykorzystania intelektu
- gra zawiera liczne zagadki i łamigłówki
- rewelacyjna, ręcznie rysowana oprawa graficzna
- przepiękna, budująca nastój w grze muzyka
- polska wersja językowa!"

Więcej informacji na stronie IQ Publishing


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?