The Tiny Bang Story
Gry komputerowe dostarczają rozrywki, zabawy, odprężenia. Gry komputerowe uczą i rozwijają, wspierają rozwój – zarówno fizyczny jak i umysłowy. Dzięki grom rozwijamy kreatywność, twórcze myślenie, inteligencję. Mamy na to twarde dowody!

Z ogromną przyjemnością przypominamy, iż zbliżająca się wielkimi krokami wielka premiera gry THE TINY BANG STORY odbędzie się pod patronatem MENSA POLSKA!

MENSA jest międzynarodowym stowarzyszeniem zrzeszającym osoby o ilorazie inteligencji (tzw. IQ) kwalifikującym do 2 górnych procent populacji. Ogółem Mensa zrzesza uczestników z ponad 100 krajów na całym świecie i liczy ponad 100 000 członków! Jej polski oddział, MENSA POLSKA, powstał w 1989 roku.

„MENSA POLSKA z przyjemnością zaangażowała się w patronat nad tą oryginalną produkcją multimedialną. Postanowiliśmy w ten sposób wyróżnić i wesprzeć grę, która w bardzo atrakcyjny i przystępny sposób aktywnie wspiera rozwój umysłowy.”; – powiedział pan Radosław Naremski, Sekretarz MENSA POLSKA.

Patronat MENSY POLSKA dla naszej gry jest nas szczególnie istotny i niezwykle wyróżniający. Jest dowodem, że THE TINY BANG STORY to gra, która wykracza poza granice rozrywki łącząc elementy zabawy i edukacji!

the_tiny_bang_story_okladka


Przypomnijmy, że The Tiny Bang Story to pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy zachwycili się oryginalnością, pomysłowością i „nowym oddechem” w grach, który zawdzięczamy twórcom Machinarium. Podobnie jak doceniona przez media branżowe i graczy na całym świecie opowieść o małym robocie, tak i The Tiny Bang Story, gra studia Colibri Games to propozycja, która wprowadza „świeże” spojrzenie na rozrywkę oferując niepowtarzalną, wciągająca po uszy historię, pełną świetnych zagadek, łamigłówek i zadań, które przykują do monitorów na długi czas!

Akcja gry rozgrywa się na fikcyjnej planecie Tiny. Kiedy asteroid uderzył w planetę, jej delikatny świat runął w gruzach. Twoim zadaniem jest pomoc mieszkańcom planety Tiny przywrócić utracone piękno ich świata. Przemierzając przez pięć rozdziałów osadzonych w klasycznym środowisku point & click, będziesz rozwiązywał wiele zagadek i naprawiał pomysłowe oraz oryginalne maszyny.

Liczne łamigłówki, przepiękna, ręcznie rysowana grafika i niesamowita, klimatyczna ścieżka dźwiękowa to niewątpliwe atuty tej gry, która wzorem Machinarium rewolucjonizuje rynek gier przygodowych!

Najważniejsze cechy:

* fantastyczna przygoda w stylu gry Machinarium
* 5 rozdziałów wymagających wykorzystania intelektu
* gra zawiera liczne zagadki i łamigłówki
* rewelacyjna, ręcznie rysowana oprawa graficzna
* przepiękna, budująca nastój w grze muzyka
* polska wersja językowa!

Patronat nad grą objęli:

* Adventure Zone - serwis o grach przygodowych
* iMAGAZINE - największy polski magazyn o produktach marki Apple
* Mensa Polska - polski oddział MENSA, międzynarodowego stowarzyszenia zrzeszającego osoby o wybitnie wysokim ilorazie inteligencji (IQ)
* Radio WAWA - jedyna stacja w Polsce grająca wyłącznie polską muzykę

the_tiny_bang_story_patronaty


Tiny Bang Story ukaże się w polskiej wersji językowej w bardzo atrakcyjnej cenie 49,90 PLN. Grą będzie dostępna na platformy PC oraz MAC. Szczegóły wydania zostaną ogłoszone już wkrótce.

Więcej informacji: The Tiny Bang Story

the_tiny_bang_story_screens


Źródło: Informacja prasowa


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?