The Tiny Bang Story
Rewelacyjna i niebanalna przygodówka typu point & click, w stylu rewolucyjnego Machinarium!

Firma IQ Publishing ma przyjemność poinformować, iż jej plan wydawniczy wzbogacił się o nową grę pt. The Tiny Bang Story - rewelacyjną i niebanalną przygodówkę typu point & click, w stylu rewolucyjnego Machinarium!

The Tiny Bang Story to pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy zachwycili się oryginalnością, pomysłowością i „nowym oddechem” w grach, który zawdzięczamy twórcom Machinarium. Podobnie jak doceniona przez media branżowe i graczy na całym świecie opowieść o małym robocie, tak i The Tiny Bang Story, gra studia Colibri Games to propozycja, która wprowadza „świeże” spojrzenie na rozrywkę oferując niepowtarzalną, wciągająca po uszy historię, pełną świetnych zagadek, łamigłówek i zadań, które przykują do monitorów na długi czas!Akcja gry rozgrywa się na fikcyjnej planecie Tiny. Kiedy asteroid uderzył w planetę, jej delikatny świat runął w gruzach. Twoim zadaniem jest pomoc mieszkańcom planety Tiny przywrócić utracone piękno ich świata. Przemierzając przez pięć rozdziałów osadzonych w klasycznym środowisku point & click, będziesz rozwiązywał wiele zagadek i naprawiał pomysłowe oraz oryginalne maszyny.

Liczne łamigłówki, przepiękna, ręcznie rysowana grafika i niesamowita, klimatyczna ścieżka dźwiękowa to niewątpliwe atuty tej gry, która wzorem Machinarium rewolucjonizuje rynek gier przygodowych!

Najważniejsze cechy:

• fantastyczna przygoda w stylu gry Machinarium
• 5 rozdziałów wymagających wykorzystania intelektu
• gra zawiera liczne zagadki i łamigłówki
• rewelacyjna, ręcznie rysowana oprawa graficzna
• przepiękna, budująca nastój w grze muzyka
• polska wersja językowa!

The Tiny Bang Story ukaże w polskiej wersji językowej w bardzo atrakcyjnej cenie 49,90 PLN. Grą będzie dostępna na platformy PC oraz MAC. Szczegóły wydania zostaną ogłoszone już wkrótce.

Więcej informacji: The Tiny Bang Story

Źródło: Informacja prasowa


   

Komentarze


874 #1 DonTomasino
dnia 11.04.2011 08:35
Barwo dla IQP! Dziękujemy i czekamy!
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?