Conspiracies II
Na 10 marca (czyli już za dwa dni) zaplanowana została premiera gry Conspiracies II: Lethal Networks, zrealizowanej przy pomocy technologi Full Motion Video. Jego producent - greckie studio Anima Interactive, pracuje nad przygodówką od siedmiu lat.

Jest rok 2063, Ziemia dołączyła właśnie do Obwodowego Sojuszu Galaktycznego. Współpraca z innymi cywilizacjami ma zapobiec problemom gospodarczym oraz społecznym targającym naszą planetę od wielu lat. Gracz po raz drugi będzie miał okazję wcielenia się w byłego prywatnego detektywa Nicka Deliosa, a obecnie agenta tajnego rządu, który został oskarżony o usiłowanie morderstwa wysokiej rangi urzędnika. W poszukiwaniu prawdy, Delios odkryje spisek wewnątrz Sojuszu, w wyniku czego wpakuje się w jeszcze większe kłopoty.

Według producentów, zabawa z Conspiracies II ma trwać nawet do 34 godzin, a gracz obejrzy ponad dwie godziny nagranych filmów z udziałem 80 aktorów. Świat ma składać się z 12 różnych poziomów, z czego każdy stanowić będzie od 8 do 10 lokacji. Do tego wszystkiego dochodzi również ponad 90-minutowy soundtrack. Na YouTube znajdziecie jeden trailer z gry, zaś u nas - obszerną galerię. Szczegółów na temat zakupu dowiecie się z oficjalnej strony produkcji.


   

Komentarze


29 #1 SpokoWap
dnia 10.03.2011 15:46
O, a byłem pewien, że prace nad grą zostały wstrzymane - przynajmniej tak głosiła informacja na GOL. Pewnie żaden polski dystrybutor się Conspiracies nie zainteresuje. Szkoda, chętnie bym pograł :)
292 #2 Przemo
dnia 10.03.2011 17:28
Pewnie masz rację. Gierki FMV raczej nie cieszą się zbytnią popularnością w naszym kraju. I tak wystarczająco ciężko jest z wydawaniem zwykłych przygodówek. :/
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?