Testament Sherlocka Holmesa
Wreszcie ujawniono więcej informacji dotyczących długo oczekiwanej gry ze słynnym detektywem od studia Frogwares. Pełny tytuł tej produkcji to The New Adventures of Sherlock Holmes: The Testament of Sherlock. Wprawdzie już poprzednia część pt. Sherlock Holmes kontra Kuba Rozpruwacz zawitała nie tylko na komputery PC (istnieje też wersja na Xboxa 360), lecz to właśnie Testament jest pierwszą odsłoną przygotowywaną przede wszystkim z myślą o konsolach. Gra ukaże się zarówno na Xboxie 360, jak i PS3. Oczywiście nie zabraknie również wersji dla posiadaczy PC.

Przygodówka ta powstaje na zupełnie nowym silniku graficznym, umożliwiającym wyświetlanie szczegółowych scen i wysokiej jakości tekstur. Natomiast jeśli chodzi o fabułę, tym razem Sherlock Holmes zajmie się sprawą kradzieży i oszustwa, w której on sam będzie głównym podejrzanym. Co więcej, w pewnym momencie w jego niewinność zacznie wątpić nawet doktor Watson. W grze przyjdzie nam m.in. wykorzystać nowy system dedukcji. Napotkane w trakcie rozgrywki postacie będziemy przepytywać w taki sposób, który naszym zdaniem najlepiej sprawdzi się do wyciągnięcia odpowiednich informacji. Przeprowadzimy tzw. otwarte śledztwo, gdzie sami zdecydujemy jakimi ścieżkami podążać.

Twórcy gry udostępnili ponadto kilka screenów, z którymi możecie się zapoznać odwiedzając naszą galerię. Przewidywany czas premiery tej przygodówki to jesień 2011 roku.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?