Jurassic Park
Ostatnio pojawiła się garść informacji dotyczących nowej produkcji od Telltale Games - Jurassic Park na podstawie kinowego przeboju o tym samym tytule. Według doniesień magazynu Game Informer, akcja gry rozgrywać się będzie w trakcie, a także po wydarzeniach przedstawionych w pierwszej części filmu. Póki co nie ujawniono w kogo przyjdzie nam się wcielić, ale w czasie zabawy powinniśmy spotkać kilka postaci znanych z kinowego pierwowzoru.

Jeśli chodzi o mechanizmy rozgrywki, będzie to nadal przygodówka, lecz bardziej nastawiona na akcję w przeciwieństwie do poprzednich tytułów od Telltale. Twórcy jako źródło inspiracji podają Heavy Rain, z którego zapożyczone zostanie podejmowanie decyzji mających wpływ na przebieg fabuły. System ten nie będzie jednak aż tak rozbudowany jak w dziele studia Quantic Dream. Możliwe, że w grze wystąpią również sekwencje QTE (Quick Time Events).

Na razie nie jest znana dokładna data premiery komputerowego Parku Jurajskiego. Wiadomo tylko, że pierwszy z pięciu epizodów ukaże się w tym roku w wersji dla użytkowników PC i MAC.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?