Barrow Hill (gra)
Przygodówka dla ludzi o mocnych nerwach, zostanie wydana w USA w sierpniu, a w kilku innych krajach (głównie Europa) w październiku tego roku. Wychodzi na to, że Wisła Polskę pokochała, ale jest w tym niestety odosobniona ...
Z goryczą zapraszam na oficjalną stronę Barrow Hill.


   

Komentarze


LEONIDASS #1 LEONIDASS
dnia 08.07.2006 10:20
Przecież ta przygodówka została juz dawno wydana w UK
24 #2 mendosa
dnia 08.07.2006 10:36
Ale nie została wydana np. w USA i we Francji i w Izraelu itp. Zresztą - w tym njusie chodzi o coś jeszcze, no ale nie będę obrażał Twojej inteligencji. Podany przez Ciebie termin "dawno" jest cholernie nieścisły - w przedsprzedaży była na początku kwietnia, a w sklepach pojawiła się 24 kwietnia. Oczywiście 2006 roku.
LEONIDASS #3 LEONIDASS
dnia 08.07.2006 13:00
Chodzi mi jedynie o to Mendosa, że nie napisałes, że gra ta juz została wydana, co prawda w UK, ale nie napisałes tego. Stwierdzenie, że "zostanie wydana w USA w sierpniu, a w kilku innych krajach (głównie Europa) w październiku tego roku" jest niezbyt precyzyjnie, bo mogłoby to sugerować, ze autorem tej gry jest jakaś stajnia z USA, która najpierw wyda ja u siebie, a potem w w kilku innych krajach. Pozdro, na marginesie dodam, że jestescie najlepszą polską stronką jeśli chodzi o newsy o grach przygodowych, często WAs odwiedzam i poprzez linki wchodze sobie na zagraniczne strony. :)
24 #4 mendosa
dnia 08.07.2006 20:35
Nie pisałem o brytyjskim wydaniu Barrow Hill, bo o ile mnie pamięć nie myli pisał o tym jeszcze drozda, a ja zajmuję się aktualnościami dopiero od czerwca. O Barrow Hill wspominałem zaś jakiś czas temu, gdy ogłoszono, iż zostanie wydana w Stanach, oczywiście zjadliwie krytykując polskich wydawców. Jeżeli chodzi o autorów gry - wystarczy wejść na oficjalną stronę by dowiedzieć się kto zacz. Tymniemniej dziękuję za komplementy pod adresem strony :) ,i zapraszam do aktywnego uczestnictwa w dyskusjach na forum.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.