W tym tygodniu
Premiery, premiery i jeszcze raz premiery. 17 grudnia do Wielkiej Brytanii zawitał wreszcie horror Last Half of Darkness: Tomb of Zojir od studia WRF. Na 25 marca przyszłego roku zapowiedziana została europejska premiera edycji kolekcjonerskiej Tales of Monkey Island. Pakiet będzie zawierał wszystkie pięć epizodów oraz specjalne DVD z dodatkami. Studio Telltale zamierza też przenieść najnowsze przygody Guybrusha na urządzenia firmy Apple. Pierwszy epizod jest już dostępny na IPADa w cenie 6,99 $. następne pojawią się po nowym roku.

Skoro już o tej platformie mowa, w tym tygodniu odbyła się premiera zremasterowanej edycji Broken Sword II: The Smoking Mirror. Grę można nabyć na App Store za cenę 5,49 Euro. Pod tym adresem obejrzycie trailer przygodówki. Nowe dzieło Revolution Software, nie jest jedynym tytułem, jakie trafiło do oferty sklepu. Można tam znaleźć również Riven: The Sequel to Myst (5,99 $), oraz The 7th Guest (2,99 $).

Miło mi poinformować, że gra przygodowa Amnesia: Mroczny Obłęd, wygrała w plebiscycie organizowanym przez serwis IGN w kategoriach „najlepsza atmosfera” oraz „najlepszy horror”, pokonując tym samym takie superprodukcje, jak Mass Effect 2, Fallout: Las Vegas, czy Bioshock 2. Gratulujemy!

Telltale Games udostępniło garść informacji oraz materiałów z nadchodzącej przygodówki Powrót do Przyszłości. Po pierwsze, znane już są nazwy wszystkich pięciu epizodów, natomiast pierwszy z nich pt. „It's About Time” trafi do cyfrowej dystrybucji 22 grudnia. Pod tym adresem znajdziemy pięć tapet na pulpit. Natomiast, tutaj, tutaj i tutaj – trzy filmy prezentujące główne postaci w grze.

Na stronie Adventure-Treff.de pojawiła się video zapowiedź trzeciej części Black Mirror, która trafi na tamtejszy rynek w marcu 2011 roku. Ujrzymy m.in. fragmenty gameplay’a (niestety, jeszcze bez angielskiego dubbingu). Z kolei, na profilu Facebook dotyczącym przygodówki Lost Horizon opublikowany został ponad 10-minutowy film "Making Of", pokazujący kulisy powstawania tej produkcji.Nowe galerie:

- Alpha Polaris (10 obrazków)
- Distorted (3 obrazki)
- Snakes of Avalon (7 obrazków)


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?