Dark Fall 3: Zagubione Dusze
Wczoraj miała miejsce premiera polskiej wersji horroru Dark Fall 3: Zagubione Dusze - trzeciej części mrożącego krew w żyłach cyklu Dark Fall. Jest to wciągająca i trzymająca w napięciu gra przygodowa typu point and click, utrzymana w konwencji mrocznego horroru. Autorem gry jest Jonathan Boakes i studio Darkling Room - odpowiedzialni za poprzednie części serii oraz za rewelacyjny The Lost Crown.

Gra, w pełnej polskiej wersji językowej, ukazała się w naszej serii The Adventure Collection w atrakcyjnej cenie 59,90 PLN!Opis gry:
Mija 5 lat od kiedy zaginęła Amy Haven. Inspektor policji, który nie odnalazł wówczas Amy, powraca na dworzec kolejowy oraz do hotelu w znanym z części pierwszej miasteczku Dowerton. W ciemnościach opuszczonych i zniszczonych obiektów czają się wrogowie i szereg mrocznych tajemnic do rozwiązania. Bądź czujny na każdym kroku i nigdy nie obracaj się plecami w stronę ciemności oraz czegoś czającego się tam. Czegoś złego, nieznanego i wygłodniałego…

Poza nową, wciągającą fabułą jaką oferuje Dark Fall 3: Zagubione Dusze, w grze został zastosowany nowy silnik graficzny, pozwalający na niemal nieograniczoną eksplorację lokacji i sporą interakcję ze znajdującymi się w nich przedmiotami czy elementami otoczenia. Ważną rolę w rozgrywce pełni światło, które okazuje się najlepszą bronią w walce z koszmarami czyhającymi w ciemnościach. Całość oprawy wizualnej utrzymana jest w mrocznym tonie, co w połączeniu z równie depresyjną i mroczną oprawą audio buduje wszechobecne uczucie zaszczucia i strachu.

Dark Fall3: Zagubione Dusze, podobnie jak poprzednich części korzysta ze sprawdzonego interfejsu point&click, zaś istotą samej rozgrywki jest rozwiązywanie kolejnych łamigłówek i zagadek, czy to przy wykorzystaniu znalezionych przedmiotów, czy tez faktów i informacji.

Najważniejsze cechy:

* trzecia część słynnego cyklu gier przygodowych utrzymanych w konwencji horroru
* gra autorstwa Jonathana Boakesa (Darkling Room) odpowiedzialnego za poprzednie części serii oraz za rewelacyjny The Lost Crown
* nowy silnik gry z nowymi możliwościami
* eksploruj obiekty opuszczone po II Wojnie Światowej
* używaj światła jako broni i sojusznika do walki z mrocznym złem
* wykorzystuj zdolności detektywistyczne by rozwiązywać miejskie tajemnice
* przeglądaj wspomnienia zmarłych, w ich własnych "koszmarach"
* pełna polska wersja językowa!

Zapraszamy do naszego sklepu www.exerion.pl

Więcej informacji: Dark Fall 3: Zagubione Dusze

Źródło: Informacja od dystrybutora


   

Komentarze


1062 #1 SilverMoon666
dnia 12.12.2010 12:24
Mogli chociaż inną okładkę dać Pfft
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?