Blue Madonna
Od kilku dni w sieci dostępne jest anglojęzyczne demo przygodówki Blue Madonna, za którą odpowiada studio MDNA Games. Objętość pliku wynosi około 100 MB i można je pobrać z oficjalnej strony. W pełnej wersji gry nasze zadanie polegać będzie na rozwiązaniu zagadki tajemniczej śmierci artystki Christiny Falk. Więcej szczegółów na temat fabuły znajdziecie pod tym adresem.

Blue Madonna to siódma gra z serii, gdzie w roli głównej występuje przebywająca w Szwecji młoda pani detektyw Carol Reed. Znajomość poprzednich części nie jest wymagana, ponieważ w każdej z nich mamy do czynienia z inną kryminalną zagadką. Cykl ten oferuje klasyczną przygodową rozgrywkę z widokiem z perspektywy pierwszej osoby. Jego charakterystyczną cechę stanowi oparta na fotografiach grafika.

Prace nad grą zostały już zakończone, a premiera jej pudełkowej wersji początkowo miała się odbyć w grudniu tego roku. Nastąpi to jednak miesiąc później w związku z decyzją wydawcy o wprowadzeniu Blue Madonny także do dystrybucji cyfrowej w styczniu 2011 roku.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?