W tym tygodniu
Na stronach serwisu justadventure.com zamieszczona została pierwsza część tekstu "Z dziennika dewelopera" autorstwa Alana Thorna oraz Marliesa Maalderinka. Panowie opowiadają o swoim najnowszym projekcie pt. Baron Wittard: Nemesis of Ragnarok, którego premiera ma nastąpić w pierwszym kwartale 2011 roku. Ta część dziennika poświęcona jest tworzeniu odpowiedniej historii. Kolejne dwie części pojawią się już niebawem.

Na stronie Good Old Games trwa odliczanie do świątecznych uroczystości. Z tej okazji, organizowane są przeróżne zniżki na zakup gier z ich oferty. Np. do dnia jutrzejszego można nabyć za połowę ceny takie tytuły jak Sanitarium, Tex Murphy: The Pandora Directive, The Journeyman Project 2 czy The Longest Journey. Udostępniono także ostatnią, czwartą część artykuły poświęconego historii King’s Quest. Można go przeczytać pod tym adresem.


Studio Frictional Games udzieliło wywiadu serwisowi IGN.com, które nominowało ich najnowszy produkt – Amnesia: The Dark Descent, w plebiscycie na grę roku. Z zapisu rozmowy dowiemy się miedzy innymi o zagadkach występujących w tym oryginalnym survival horrorze oraz planach na przyszłość.
Bill Tiller prezentuje na swoim profilu Plixi przykładowy szkic koncepcyjny z nowej gry przygodowej, jednak ma trudności ze znalezieniem firmy, która zdecydowałaby się sfinansować proces produkcji.

Z kolei Planet Aventure udostępnił kilka obrazków z przygodówki Alpha Polaris. Gra powinna pojawić się na rynku w przyszłym roku.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?