Gray Matter
Dla wielu ten moment może wydać się dosyć nieprawdopodobny, ale po wielu latach oczekiwań, do sklepów (także polskich) trafiła wreszcie gra przygodowa Gray Matter, nad którą Adventure Zone objęło dumny patronat. Kolejne dzieło Jane Jensen, twórczyni niezapomnianej serii Gabriel Knight, można zakupić w cenie 99,90 zł. Lokalizacji uległy jedynie same napisy, więc postaci przemówią głosami angielskich aktorów. Nieco taniej grę można nabyć w sklepie internetowym playspot.pl.

Tak się akurat zdarzyło, że w dniu polskiej premiery firma dtp Entertainment udostępniła także wersją demonstracyjną Gray Matter. Demo o rozmiarze równym 1,6 GB można pobrać z oficjalnej strony produkcji w następujących językach: niemieckim, angielskim, francuskim, hiszpańskim i włoskim. Oferuje ono możliwość zapoznania się z tutorialem oraz całym trzecim rozdziałem gry, w którym możemy pokierować postacią doktora Davida Stylesa.

W grze możesz wcielić się w postać Samanthy Everett oraz Dr Davida Stylesa. Samantha to studentka oraz artystka wiodąca nomadyczny tryb życia. Podróżując po Europie pewnego dnia trafia do dworku Dr Davida Stylesa. Styles to neurobiolog po traumatycznych przeżyciach. Po utracie żony w strasznym wypadku stał się samotnikiem, który nie opuszcza swojej angielskiej posiadłości. Mroczną i pełną tajemnic przygodę zaczynasz jako Samantha. Musisz znaleźć sześciu wolontariuszy, którzy wezmą udział w tajemniczym eksperymencie Dr Stylesa. Wszystko wygląda dość niewinnie, ale szybko zaczynasz być świadkiem niezwykłych i pełnych grozy wydarzeń.

Niebawem, na łamach naszego serwisu powinna pojawić się recenzja gry oraz szczegółowy poradnik, więc zapraszamy do regularnego odwiedzania.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?