Back to the Future (Telltale Games)
Telltale Games zrobiło graczom miłą niespodziankę udostępniając pierwszy epizod swojej najnowszej produkcji pt. Back to the Future całkowicie za darmo! Aby otrzymać grę trzeba przejść na stronę Telltale i nacisnąć przycisk Redeem. Należy także posiadać konto na stronie firmy - oczywiście rejestracja odbywa się za darmo. Link do pobrania aplikacji powinien pojawić się w dniu premiery pierwszego epizodu, tzn. w okolicach grudnia.

Back to the Future będzie składał się z pięciu odcinków, których twórca już uruchomił przedsprzedaż. Cały komplet można zakupić za cenę 24,95$ pod tym adresem. Ci, którzy szybko się zdecydują, otrzymają gratis grę Puzzle Agent. Dodatkowo, jeden dolar od zrealizowanego zamówienia zostanie przeznaczony na fundację Michaela J. Foxa, zaangażowaną w badania nad chorobą Parkinsona.

Dostępny jest również trzeci film z cyklu Behind the Scenes, prezentujący zakulisową pracę nad grą. Newsa podesłała crouschynca.


   

Komentarze


292 #1 Przemo
dnia 27.10.2010 10:50
Nie wiem czemu, ale po kliknięciu na adres z przyciskiem przenosi na stronę główną BttF. Skopiujcie poniższy link i wpiszcie w pole adresu przeglądarki:
http://www.telltalegames.com/bttfoffer
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?