Jolly Rover

Znakomita, klasyczna gra przygodowa osadzona w świecie piratów, z rysunkową grafiką i z dużą dawką poczucia humoru w stylu kultowego Monkey Island!


Firma IQ Publishing ma zaszczyt poinformować, iż jej plan wydawniczy wzbogacił się o grę Jolly Rover - znakomitą, klasyczną grę przygodową typu „point and click”, osadzoną w świecie piratów, z rysunkową grafiką i z dużą dawką specyficznego poczucia humoru w stylu kultowego Monkey Island!Jeżeli masz już dosyć masowych produkcji pozbawionych specyficznego klimatu oraz wyrafinowego poczucia humoru i tęsknisz za klasycznymi przygodówkami w stylu legendarnej gry Monkey Island - Jolly Rover jest dla Ciebie!

Gra zebrała wysokie oceny i pochlebne recenzje w największych światowych serwisach i magazynach poświęconych grom przygodowym! Średnia ocen w serwisie Gamerankings.com wynosi 78,15%!

Za produkcję Jolly Rover odpowiada studio Brawsome, którego członkowie znani są z prac przy grach takich jak Emerald City Confidential oraz Avenue Flo.

Gra ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej, w serii The Adventure Collection, największej serii gier przygodowych w Polsce, w atrakcyjnej cenie 59,90 PLN.

OPIS GRY:

Akcja Jolly Rover rozgrywa się w złotej epoce piratów. Bohaterem gry jest zawadiacki pies Gaius James Rover, syn słynnego klauna Jolly Rovera, który zmarł od Uderzenia w krocze podczas wystrzału z cyrkowej armaty.
Po tragicznej, choć należy przyznać nieco komicznej śmierci ojca, młody Gaius zostaje przygarnięty przez swojego wuja - bogatego plantatora na małej wyspie Karaibów. Ćwicząc szczególnie trudne elementy żonglerki, przypadkowo powoduje skażenie baryłki rumu tytoniem, tworząc silnie uzależniający trunek, który stał się najbardziej cenionym i pożądanym produktem na Karaibach. Na cześć ojca Gaius nazwał go "Jolly Rover".
Zapotrzebowanie na „Jolly Rover” jest ogromne, co wuj szybko wykorzystuje tworząc prężnie działający i dochodowy interes. Jednak marzeniem Gaiusa jest założenie własnego cyrku i tym samym pójście w ślady ojca. Podczas nieobecności wuja nadarza mu się wyjątkowa okazja. Gubernator Guy DeSliver składa zamówienie na dużą ilość baryłek „Jolly'ego Rovera” i oferuje zapłatę z góry. Nasz bohater uznaje, że los dał mu w prezencie możliwość szybkiego zgromadzenia funduszy potrzebnych do rozpoczęcia działalności cyrkowej. Wszystkie swoje oszczędności wydaje na wyczarterowanie statku i zapełnienie go załogą.
Tak zaczyna się przygoda, która przegoni go po okolicznych morzach, pokrytych dżunglą wyspach oraz pełnych skarbów jaskiniach. Na drodze do celu staną mu piraci, rzezimieszki, kapłani voodoo oraz chroniczny brak gotówki.NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

- ponad 60 przepięknych scen do eksploracji
- 25 barwnych, w pełni animowanych i obdarzonych głosem postaci
- klasyczna przygodówka typu „point and click” z prostym interfejsem „one-click”
- w pełni zintegrowany system podpowiedzi i śledzenia zadań
- dodatkowe materiały do odblokowania, takie jak dziennik kapitański, „artworki”, dodatkowe ścieżki dźwiękowe czy komentarze twórców gry
- pełna polska wersja językowa!

Więcej informacji: Jolly Rover PL

Źródło: Informacja od dystrybutora


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?