Back to the Future (Telltale Games)
Na stronie gametrailers.com pojawiły się dwa filmy promujące Back to the Future: The Adventure Series, czyli najnowszą produkcję firmy Telltale Games, której pierwszy epizod trafi do sprzedaży jeszcze tej zimy. Oba materiały video są z cyklu "Behind the Scenes" i prezentują wypowiedzi osób odpowiedzialnych za produkcję gry. Usłyszymy między innymi wypowiedzi Christophera Lloyda, który to po raz kolejny wcieli się w postać Dr. Browna. Zobaczymy także krótkie urywki z procesu nagrań. Filmy do obejrzenia w rozwinięciu newsa.

Nie usłyszymy za to głosu Michaela J. Foxa, który w kinowym hicie wcielił się w rolę Marty'iego McFly'a. Zamiast niego studio zdecydowało się zatrudnić AJa LoCascio. Może aktor niezbyt znany, ale na zaprezentowanych próbkach doskonale wczuwa się w atmosferę serii. Pierwszy trailer z gry zostanie udostępniony najprawdopodobniej 2 grudnia. Czekamy!


   

Komentarze


1160 #1 Don Mielon
dnia 24.10.2010 13:09
Szkoda, że zabraknie Foxa, ale najważniejsze że Lloyd użyczy swojego głosu. Czekam :)
95 #2 Murdoc
dnia 24.10.2010 22:17
Gdy usłyszałem, że Fox jednak nie użyczy głosu Marty'emu trochę się zaniepokoiłem, ale słysząc głos AJa doszedłem do wniosku, że to był świetny wybór. Michael J Fox się postarzał i mimo wszystko jego głos nie przypominałby już głosu 20-latka, no i jeszcze ta potworna choroba. Jak na razie wszystko zapowiada hit. Czekam na tę grę nie tylko jako fan przygodówek, ale przede wszystkim jako fan BTTF.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?