ON/OFF
Termin ON/OFF: 22-24 października 2010
Miejsce: Centrum EXPO XXI (Warszawa), ul. Prądzyńskiego 12/14
Organizator: Międzynarodowe Targi Poznańskie

Nowe technologie są obecne w życiu każdego człowieka - stykamy się z nimi niemal w każdej chwili. I niemal każdy słyszał o technologii 3D, o bezprzewodowym Internecie i jego zastosowaniach, o nowych telefonach komórkowych, które coraz bardziej przypominają aparaty fotograficzne, czy o kilkudziesięciocalowych telewizorach o grubości kilku milimetrów. Czy jednak tak naprawdę wiemy co dokładnie oferują te cuda nowych technologii? Czy zdajemy sobie sprawę z korzyści i udogodnień jakie mogą nam dać?

Właśnie po to zrealizowaliśmy dla Państwa ten projekt. By w atrakcyjny, pełen interaktywnych wydarzeń sposób, pokazać rzeczy urzekające pięknem, szokujące możliwościami i zadziwiające prostotą obsługi.

Czeka na Państwa kilkaset osób - po to, by w sposób czytelny i zrozumiały o wszystkim opowiedzieć i cierpliwie odpowiadać na wszystkie pytania. Na ON/OFF
2010 nasi wystawcy oferują trzy kina 3D i kilkadziesiąt innych rewelacyjnych atrakcji. Wraz z największymi firmami jakie są na rynku, włożyliśmy w ON/OFF mnóstwo pracy. Po to, aby ten weekend pozostał w Państwa pamięci na długi czas.

Lista firm i marek uczestniczących w ON/OFF alfabetycznie:

4max, Alstor, Altec Lansing, AMD, Anovis, Asus, Belkin, CDProjekt, Creative,
Denon, D-Link, EIC, Enermax, Epson, Garets, Green Mind, Hannspree, HDTV, Hi-Fi Choice, Hi-Fi ja i ty, Horn, Intel, JVC, Klipsh, Level77, LG, Media-tech, Microsoft, MSI, myPhone, Netgear, Nintendo, Nokia, NTT, Omega, Onkyo, Plantronics, Platinet, Polpak, Qpad, Quadral, Razer, Retro Games, Roccat, Samsung, Seenheiser, Sonos, Sony Ericsson, Steelseries, Tannoy, Teac, Teac Esoteric, Toshiba, ZAGG.

Firmy oraz atrakcje ON/OFF 2010

Jedną z głównych atrakcji tegorocznej edycji ON/OFF 2010 będzie pokaz technologii Kinect dla Xbox 360, dzięki której sterowanie konsolą odbywa się za pomocą ruchów ciała, nie wymagając przy tym żadnego innego kontrolera - urządzenie będzie dostępne w sklepach dopiero od listopada. To rewolucyjne rozwiązanie firmy Microsoft nada niewątpliwie nowy wymiar rozrywce multimedialnej.

Na targach zaprosimy także do sprawdzenia możliwości produktów firmy Asus, w tym przede wszystkim laptopa ASUS NX90 w specjalnie przygotowanym Soundroom`ie. W czasie targów przygotowane zostaną także trzy kina 3D, pokazujące zastosowanie tej technologii w domowych warunkach.

W Strefie Mobilnej najnowsze telefony i akcesoria zaprezentują Nokia, Sony Ericsson, MyPhone, Lamro oraz zgsklep. Tam również Microsoft pokaże zastosowania systemu Windows 7 w urządzeniach mobilnych. Zobaczymy także najnowsze produkty firm MSI, Toshiba, ASUS.

Setki atrakcji czekać będą także w Strefie Gier, gdzie swoje najnowsze tytuły
pokażą CD Projekt, Microsoft, Nintendo oraz Ubisoft. Natomiast, dzięki firmom
4max i Big Race Sim, będzie można spróbować swoich umiejętności rajdowych na symulatorach wyścigowych. Swoje produkty wyeksponują ponadto Razer, Omega, Platinet, Qpad, media-tech a także Enermax oraz DLink.

W Strefie Obrazu zobaczycie najnowsze telewizory, monitory oraz projektory marek, LG, JVC, Toshiba, Samsung, Hannspree, Epson oraz Alstor.

Czwartą strefą tematyczną jest Strefa Dźwięku, w której najwyższej klasy sprzęt audio zaprezentują EIC, Denon, Polpak Poland, Hi Fi Ja i Ty, Sonos oraz HiFi Choice. Niespotykana jakość dźwięku połączona z oryginalnym designem urządzeń przyciągnie na pewno uwagę nie tylko pasjonatów, ale również osób na co dzień niezwiązanych z tą dziedziną.

Na targach swoje produkty pokażą również Level77, prezentujący najnowszą kolekcję odzieży, firma Anovis z oryginalnymi stołami do laptopów. Ponadto przygotowujemy również stoisko "Retro", w którym każdy będzie mógł cofnąć
się w czasie i zobaczyć jak wyglądały gry komputerowe przed ponad 20 laty...

Wszystko w jednym zobaczycie ponadto na stoisku popularnego portalu HDTV. Zobaczycie i sprawdzicie. Stoisko przygotowane pod hasłem "Obalamy mity" ujawni wszystkie tajemnice producentów i możliwości produkowanego przez nich sprzętu. Jeśli ktoś zastanawia się nad wzbogaceniem domowego audio-video to obecność na stoisku HDTV i poznanie wiedzy podanej w bardzo przystępny i przede wszystkim w doświadczalny sposób, jest po prostu obowiązkowa.

Jeszcze raz bardzo serdecznie zapraszamy. Przeżyjmy razem niezapomniany weekend na największym show nowych technologii w Polsce - ON/OFF 2010!

Najważniejsze informacje:

Termin: 22-24 października 2010

22.10 - ON/OFF VIP Day (wejście wyłącznie za okazaniem zaproszenia lub
akredytacji dziennikarskiej)

Godziny otwarcia:

piątek: 17.00 - 22.00

sobota: 10.00 - 18.00

niedziela: 10.00 - 16.00

Cena biletu: 30 złotych

Miejsce: Centrum Expo XXI

ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa

Partnerzy technologiczni: LG, NTT System, ASUS, D-Link, Headshot Media

Patroni medialni: Radio Eska, LOGO, Smart, Audio Video, Płaskie Ekrany, Digital Audio Video, PC Format, gazeta.pl, Polygamia.pl, CD Action, HDTV.com.pl, Gadu-Gadu.pl, dlaStudenta.pl

Źródło: Informacja od organizatora


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?