Gray Matter
To czego od dłuższego czasu można się było spodziewać stało się faktem. Premiera wyczekiwanej przez fanów nowej przygodówki Jane Jensen pt. Gray Matter po raz kolejny uległa przesunięciu. Gra zagości na naszych komputerach dopiero 25 lutego 2011 roku. Przyczyny tej decyzji wyjaśnia przedstawiciel wydawcy Lace Mamba Global - Jason Codd, stwierdzając...

"Rozumiem, że to bardzo frustrujące dla konsumentów, którzy złożyli zamówienia przedpremierowe. My też jesteśmy bardzo rozczarowani, ponieważ przygotowywaliśmy się do premiery, rozpoczęliśmy kampanię marketingową, ale ze względu na napięte terminy i potrzebę doszlifowania gry nie mieliśmy innego wyjścia, jak podjąć szybką decyzję i przełożyć debiut produktu na luty. Da to naszej ekipie więcej czasu na upewnienie się, że gra pasuje do ustanowionych standardów. Wiemy teraz z pewnością, że data, którą ustaliliśmy, jest datą pojawienia się Gray Matter.

Cóż nie pozostaje nam nic innego jak uzbroić się w cierpliwość i czekać oraz życzyć sobie i wydawcy, aby tym razem udało mu się dotrzymać terminu.


   

Komentarze


210 #1 mertruve
dnia 13.10.2010 00:05
dobrze, termin 25 luty to dobry termin. Mało premier w tym okresie plus dopracowany produkt (oby!) powinno dobrze zadziałać.
729 #2 Evillady
dnia 13.10.2010 00:18
Mnie tam przesunięcie premiery cieszy wbrew pozorom. Może do tego czasu zdążę wreszcie kupić nowego kompa. Wink2
1398 #3 Igor Hardy
dnia 13.10.2010 00:44
Ten Jason Codd nieźle potrafi ściemniać.

W Niemczech, Austrii i Szwajcarii Gray Matter wychodzi zgodnie z zapowiedziami 29 października albo kilka dni później. Do niemieckiego wydania najprawdopodobniej załączona będzie też wersja angielska.
60 #4 Bravo
dnia 14.10.2010 10:33
Kurka wodna a tak się napaliłem. Przynajmniej będzie kasa na Black Mirror 2 xD
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?