Jolly Rover
Do planu wydawniczego firmy IQ Publishing trafiła piracka przygodówka Jolly Rover, stworzona przez studio Brawsome. Grupy, która brała udział w tworzeniu Emerald City Confidential oraz Avenue Flo. Premiera gry w polskiej kinowej wersji językowej zaplanowana została na przyszły miesiąc, a jej cena będzie wynosiła 59,99 zł. Poniżej krótka informacja od dystrybutora:

"Znakomita, klasyczna gra przygodowa 2D typu „point and click”, osadzona w świecie piratów, z rysunkową grafiką i z dużą dawką specyficznego poczucia humoru w stylu kultowego Monkey Island!

Akcja Jolly Rover rozgrywa się w złotej epoce piratów. Bohaterem gry jest zawadiacki pies Gaius James Rover, syn słynnego klauna Jolly Rovera, który zmarł od uderzenia w krocze podczas wystrzału z cyrkowej armaty.
Po tragicznej, choć należy przyznać nieco komicznej śmierci ojca, młody Gaius zostaje przygarnięty przez swojego wuja - bogatego plantatora na małej wyspie Karaibów. Ćwicząc szczególnie trudne elementy żonglerki, przypadkowo powoduje skażenie baryłki rumu tytoniem, tworząc silnie uzależniający trunek, który stał się najbardziej cenionym i pożądanym produktem na Karaibach. Na cześć ojca Gaius nazwał go "Jolly Rover".
Zapotrzebowanie na „Jolly Rover” jest ogromne, co wuj szybko wykorzystuje tworząc prężnie działający i dochodowy interes. Jednak marzeniem Gaiusa jest założenie własnego cyrku i tym samym pójście w ślady ojca. Podczas nieobecności wuja nadarza mu się wyjątkowa okazja. Gubernator Guy DeSliver składa zamówienie na dużą ilość baryłek „Jolly'ego Rovera” i oferuje zapłatę z góry. Nasz bohater uznaje, że los dał mu w prezencie możliwość szybkiego zgromadzenia funduszy potrzebnych do rozpoczęcia działalności cyrkowej. Wszystkie swoje oszczędności wydaje na wyczarterowanie statku i zapełnienie go załogą."

Więcej szczegółów na temat tego wydawnictwa znajdziecie pod adresem:
http://www.iqp.pl/index.php?id=1757

Przypominamy także, że już w najbliższą środę, 13 października odbędzie się premiera drugiej części horroru Darkness Within 2: The Dark Lineage. Gra w pełnej polskiej wersji językowej.


   

Komentarze


660 #1 Madzius888
dnia 11.10.2010 16:34
Piracka przygodówka?
I jeszcze ich nie zamknęli :lol3:

Drogo kurczak! Dwa razy drożej niż ze Steama :O
729 #2 Evillady
dnia 11.10.2010 16:47
Musi być drożej skoro to wydanie pudełkowe...
1160 #3 Don Mielon
dnia 11.10.2010 16:51
Na Steamie był już za 4,99 euro w promocji więc można uznać, że 3 razy drożej Pfft No ale tutaj będzie przynajmniej po polsku.
729 #4 Evillady
dnia 11.10.2010 16:55
Good point. Wink2
1398 #5 Igor Hardy
dnia 11.10.2010 18:39
Wygląda na to, że praca przy Emerald City Confidential przynosi szczęście. :)
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?