The Trader of Stories
Marek Rudowski poinformował na swoim blogu o zakończeniu prac nad minigrą przygodową pt. The Trader of Stories: Bell's Heart, którą tworzył wraz ze studiem Pastel Games. W pełną wersję można zagrać przez przeglądarkę na stronach serwisu www.kongregate.com, oczywiście za darmo, ale w angielskiej wersji językowej.

The Trader of Stories (Handlarka Opowieści) to amatorski projekt tworzony przez Marka Rudowskiego - rysownika i autora kilku komików, m.in. serii "Dom żałoby". Prace nad grą rozpoczęły się w pierwszej połowie 2009 roku i jak dotąd zostały ukończone w 18 procentach. Fabuła opowiada o kobiecie, która utraciła pamięć o swojej przeszłości. Aby ją odzyskać, podróżuje po różnych zakątkach fantastycznego świata i zbiera opowieści mając nadzieję, że jedna dotyczy jej życia. Bell's Heart jest pobocznym projektem stworzonym na prośbę studia Pastel Games, z udziałem głównej bohaterki znanej ze scenariusza oryginalnej gry.

Wiele ciekawych informacji, szkiców koncepcyjnych oraz grafik lokacji można znaleźć na blogu twórcy.


   

Komentarze


1398 #1 Igor Hardy
dnia 05.10.2010 17:32
Jesteś pewien, że Bell's Heart to fragment scenariusza oryginalnej gry, a nie dodatkowo stworzony wątek? Jako autor fabuły jest wymieniony jeden z członków Pastel Games.
292 #2 Przemo
dnia 05.10.2010 17:40
Rzeczywiście źle się wyraziłem. Mam nadzieje, że teraz jest ok.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?