Rhem 4: The Golden Fragments
W sieci od jakiegoś czasu dostępne jest do pobrania demo przygodówki Rhem 4: The Golden Fragments, gry będącej dziełem niemieckiego artysty - Knuta Müllera. Demo o rozmiarze ok 77 MB przeznaczone na systemy Windows oraz Mac można pobrać z oficjalnej strony sagi. Dostępne w dwóch wersjach językowych, angielskiej i niemieckiej.

Fabuła gry rozpoczyna się w chwili zakończenia poprzedniej części. Zadaniem głównego bohatera jest wydostanie się z tytułowego świata Rhem, w czym pomóc nam ma człowiek o imieniu Kales. Okazuje się, że istnieje pewien system transportu który prowadzi do drugiego połączenia ze światem zewnętrznym, jednak aby go aktywować, należy użyć klucza, którego dziewięć fragmentów jest porozrzucanych po różnych częściach globu.

Rhem 4: The Golden Fragments oferuje graczowi ogromny, fantastyczny świat pełen dziwnych pojazdów, budynków, nieznanych mechanizmów oraz tajnych przejść. Główną inspiracją dla twórcy była popularna saga Myst, więc w czasie podróży możemy natknąć się na znane z tamtej serii rozwiązania oraz cechy. Premiera pełnej wersji została zapowiedziana na koniec bieżącego miesiąca.

Informację o demie Rhem 4 podesłała nam użytkowniczka crouschynca. Serdecznie dziękujemy.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?