Back to the Future (Telltale Games)
Telltale Games po dłuższym czasie milczenia opublikował wreszcie pierwsze szczegóły na temat komputerowej adaptacji Powrotu do Przyszłości reżyserii Roberta Zemeckisa. Niestety, nadal nie przybliżono nam daty premiery produkcji oraz na jakie platformy powstanie.

Wiadomo natomiast, że gra zostanie podzielona na pięć długich epizodów, do których scenariusz napisze Bob Gale, czyli człowiek odpowiedzialny za wszystkie trzy części kinowego hitu. Historia będzie skupiać się wokół dwojga bohaterów - Marty’ego oraz dr. Emmetta Browna. Temu drugiemu głosu użyczy, nie kto inny, jak sam Christopher Lloyd - odtwórca roli szalonego naukowca i wynalazcy DeLoreana, samochodu dzięki któremu nasi bohaterowie mogli przemieszać się w czasie.

Na razie szczegóły dotyczące fabuły nie są znane. Wiadomo, że kluczowym miejscem dla gry będzie miasteczko Hill Valley z 1980 roku. Producenci udostępnili jeden szkic koncepcyjny prezentujący profile głównych bohaterów całej przygody. Obejrzycie go w rozwinięciu newsa.   

Komentarze


660 #1 Madzius888
dnia 02.09.2010 13:04
Tacy.. trochę mało podobni, zwłaszcza chłopak. No i (oczywiście) epizody.. ehh.
729 #2 Evillady
dnia 02.09.2010 20:52
Taaa. Niech żyje Telltale. Bosz
512 #3 Zajawkarz
dnia 03.09.2010 00:46
Świetna wiadomość, nie mogę się doczekać
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?