Gamescom (targi)
Niemiecki serwis AdventureCorner miał okazję zapoznać się z grywalną wersją Captain Morgan and the Golden Turtle, gry będącej swego rodzaju spin offem wydanej w 2008 roku klasycznej przygodówki So Blonde.

Tym razem fabuła będzie skupiała się wokół pani kapitan Morgany, która w produkcji Steve'a Ince odgrywała rolę drugoplanową, ale była jednocześnie jedną z najbardziej charyzmatycznych postaci. Cała historia ma rozgrywać się długo przed wydarzeniami z So Blonde oraz ma być podzielona na 10 rozdziałów. Po raz pierwszy spotkamy Morganę w wieku 7 lat, następnie jako 17-letni aspirant, będzie chciała udowodnić ojcu, że potrafi kierować i dowodzić statkiem.

Pracujące nad przygodówką studio Wizarbox dokładnie wie na co narzekali gracze w poprzedniej ich produkcji. Dlatego dołożyli wszelkich starań, aby poprawić wszystkie niedogodności. Tak więc koniec z długim wczytywaniem kolejnych lokacji, które w So Blonde mogły doprowadzić do szaleństwa. Captain Morgane and the Golden Turtle jest tworzona na konsolę PlayStation 3 i będzie korzystała z popularnego ostatnio kontrolera Move. Prócz PS3, gra pojawi się również na PC, Wii i NDS.

Informacja zaczerpnięta ze strony www.adventurecorner.de. Znajdziecie tam również jedno zdjęcie z prezentacji gry.


   

Komentarze


729 #1 Evillady
dnia 19.08.2010 21:41
No wreszcie tam ktoś poszedł po rozum do głowy. Wciągam Morganę na moją listę "Zagrać koniecznie"!
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?