Dark Fall 3: Zagubione Dusze
Wielkimi krokami zbliża się polska premiera Dark Fall: Zagubione Dusze - znakomitego horroru od studia Darkling Room. Tymczasem, aby urozmaicić Wam czas oczekiwania, prezentujemy pełną listę osób, które użyczyły głosów postaciom w grze.

Jedną z bardziej rozpoznawalnych postaci jest Paweł Krucz, którego mogliśmy oglądać w takich popularnych serialach telewizyjnych jak Na dobre i na złe, Pensjonat pod Różą, czy Pierwsza miłość. Aktor w Dark Fall użyczył głosu astronomowi o imieniu Andrew Verney. Nie muszę oczywiście pisać, że będzie to jedna z ważniejszych osobowości jakie napotkamy podczas przygody.

Prócz Krucza w nagraniach wziął udział również zwycięzca konkursu dubbingowego, realizowanego wspólnie z IQ Publishing na łamach naszego serwisu. Tym wygranym jest Tomasz Wasiuk, który wcielił się w rolę tajemniczego Lekarza. Spragnionych damskich, delikatnych głosów czeka miła niespodzianka. W grze usłyszymy także dwie redaktorki Adventure Zone - Agnieszkę Szóstak jako Matyldę Fly oraz Karinę Kalinowską w roli Telefonistki.

W pozostałych rolach udział wzięli:

Inspektor - Piotr Wasiak
Amy Haven - Julia Komińczyk
Pan Szkielet - Krzysztof Domański
Gloria Grable - Zuzanna Dziwniel
Pracownik Hotelu - Rafał Korytkowski
Ellen Haven - Edyta Korytkowska
Duch - Michał Dziwniel

Przypominamy, że relację video oraz w formie pisemnej znajdziecie na naszych stronach. Przygodówka Dark Fall: Zagubione Dusze trafi na półki sklepowe już we wrześniu w cenie 59,90 zł.   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?