Heaven's Hope
Nowe niemieckie studio o nazwie Mosaic Mask pragnie zaistnieć w branży gier komputerowych tworząc klasyczną przygodówkę 2,5D o intrygująco brzmiącym tytule Heaven's Hope. W grze wcielimy się w rolę Talorela - młodego studenta Akademii Aniołów. Podczas wykonywania sztuczek akrobatycznych, bohater przez przypadek spada z chmur i przedostaje się na padół ziemski do XIX wieku, gdzieś w okolice tytułowego miasteczka Heaven's Hope. Głównym celem Talorela jest powrót do królestwa niebieskiego. Jednak przekroczenie granicy między niebem a ziemią jest dozwolone wyłącznie za zgodą Archanioła, a ta jest udzielana jedynie w wyjątkowych sytuacjach.Gracz będzie miał okazję przeżyć fantastyczną przygodę, będącą barwną mieszanką elementów humorystycznych oraz horroru. W zwiedzaniu animowanego świata pomoże mu niezwykle sarkastyczny towarzysz podróży. W czasie ponad 12 godzin dobrej zabawy, odwiedzimy 40 ręcznie rysowanych lokacji oraz spotkamy 25 unikatowych postaci. Czeka nas również kilka alternatywnych zakończeń oraz orkiestrowy soundtrack stworzony przez Pedro Macedo Camacho – autora ścieżek dźwiękowych do A Vampyre Story i Ghost Pirates of Vooju Island.

Heaven's Hope trafi do sprzedaży w IV kwartale 2010 roku. Oficjalna strona gry dostępna jest pod adresem: http://www.heavenshope-game.com/
   

Komentarze


660 #1 Madzius888
dnia 31.07.2010 10:48
Hm, nie wiem co o tym myśleć. Tematyka dość poważna, a ten główny bohater, taki... kreskówkowy. Zobaczymy, jak będzie wiadomo coś więcej :)
970 #2 Nayame
dnia 31.07.2010 17:39
Ten aniołeczek jest trochę podobny do Sweeny Todda z fryzurki :)
729 #3 Evillady
dnia 01.08.2010 12:57
Ja tam wciągam tę grę na moją listę: zagrać koniecznie!
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?