The Whispered World
Już niedługo na terenie naszego kraju trafi do sprzedaży polska wersja przygodówki The Whispered World. Poniżej przedstawiamy oficjalną informację prasową udostępnioną przez wydawcę gry - firmę City Interactive."City Interactive, jeden z największych producentów gier wideo w Polsce, z przyjemnością informuje o włączeniu do planu wydawniczego wyjątkowej, utrzymanej w konwencji baśniowej gry przygodowej The Whispered World. Gra ukaże się w Polsce w sierpniu 2010, w cenie detalicznej 49,99 zł na PC!

The Whispered World to klasyczna gra przygodowa point&click, stworzona przez Daedalic Entertainment. Projekt ten zapewnił twórcom miano Studia Roku 2009! (W 2008 roku tytuł przypadł studiu Crytek). Gra dzięki świetnej fabule, grafice w pełnym 2D, przyozdobionej ręcznie rysowaną, animowaną szatą, wspaniałej ścieżce dźwiękowej oraz ciekawym, humorystycznym scenariuszem zapewnia lekką, beztroską zabawę. The Whispered World jest laureatem wielu nagród min. „Best Story” oraz „Best Teen Game”.

Bohaterem gry jest młody klaun Sadwick, który wraz ze swoim wiernym towarzyszem wyrusza w pełną przygód podróż, aby zmienić przeznaczenie i uratować świat.

The Whispered World na PC na rynku już w sierpniu 2010 za jedyne 49,99 zł!
Dodatkowe informacje na oficjalnej stronie gry:
http://www.the-whispered-world.com/
"


Serwis Adventure Zone ma świadomość, że The Whispered World jest jedną z ważniejszych premier w tym roku. Gra zdobyła uznanie zarówno wśród graczy na całym świecie, jak i recenzentów rozmaitych pism, o czym świadczy wiele pozytywnych opinii oraz wyróżnień. Dlatego właśnie podjęliśmy decyzję o objęciu patronatu nad polskim wydawnictwem. Nasze logo znajdziecie na pudełku gry.
   

Komentarze


1280 #21 kicitka
dnia 03.08.2010 22:11
Jeziu, przekaż im ode mnie podziękowaniaGrin
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?